فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار گفت: رو زجهانی قدس از ابتکارات راهبردی و دور اندیشانه امام خمینی(ره) بود که رژیم صهیونیستی را در تنگنای استراتژیک قرار داده است.

سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم در گفتگو با بصیر سبزوار با اشاره به ابتکار امام خمینی در تعیین آخرین جمعه ماه رمضان به عنوان روزجهانی قدس اظهارداشت: در طی ۳۷سال گذشته این ابتکار با متراکم ساختن انرژی های پراکنده در جهان اسلام سبب شده است تا این رژیم کودک کش در تنگنای استراتژیک قرار گیرد.

 

وی ادامه داد: مسلمانان جهان در این روز با ابراز پشتیبانی خود از ملت مظلوم فلسطین قدرت و اقتدار اسلام را به نمایش می گذارند.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار با بیان اینکه روز قدس از اهمیت بسزایی در جهان اسلام برخوردار است تاکید کرد: از ابتدا بعضی دولت ها و حکام سازشکار در صدد محو و نابودی آرمان فلسطین بودند ولی بابرگزاری راهپیمایی روز قدس و اتحاد مسلمانان این توطئه خنثی شد.

 

مظلوم ادامه داد: روز جهانی قدس موتور محرکه جبهه مقاومت است که سبب می شود این جبهه با استحکام و دوام به مبارزه ادامه دهد.

 

وی با بیان اینکه در سایه روز جهانی قدس و با الهام از جموری اسلامی جریان مقاومت به جبهه شکست ناپذیر تبدیل شده است تصریح کرد: جریان سازش با رژیم غاصب و کودک کش در جهان رنگ باخته است.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار با بیان اینکه روز جهانی قدس نقش مهم و تاثیرگذاری را در شکل دهی انتفاضه و بیداری اسلامی داشته است عنوان کرد: وحشت رژیم صهیونیستی نیز برگرفته از همین بیداری اسلامی است و برای خنثی کردن اثرات این روز دست به تحرکات گسترده زده است.

 

مظلوم تحقق وعده الهی را در وحدت بین مسلمانان دانست و تاکید کرد: قطعا اگر مسلمانان متحد و یکپارچه به حرکت درآیند تا نابودی این غده سرطانی در دل جهان اسلام فاصله ای نداریم.

 

وی به برخی حکام سازشکار و غیر مردمی عرب در منطقه اشاره کرد و افزود: در حقیقت نبود رهبری واحدو انقلابی عامل اصلی موفقیت انتفاضه مردم فلسطین بوده است.

 

انتهای پیام/