مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) سبزوار از اعطای بیش از 87میلیارد و 750میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی توسط این نهاد یه مددجویان خبر داد.

محمد داورزنی در گفتگو با بصیر سبزوار با بیان اینکه هدف اصلی و مهم این نهاد ایجاد اشتغال و خود کفایی مددجویان است اظهارداشت: در این راستا در سال گذشته ۷۳۳نفز ار مددجویان از تسهیلات اشتغالزایی این نهاد بهره مند شده اند.

 

وی با بیان اینکه سقف پرداختی وام ها بسته به طرح و پروژه اجرایی توسط مددجو متفاوت است تصریح کرد: اعتبار در نظر گرفته شده برای پرداخت وام از ۵۰میلیون ریال تا ۳۰۰میلیون ریال قابل افزایش می باشد.

 

داورزنی طرح های پیشنهادی توسط مددجویان را در رشته های دامداری، تولیدی پوشاک،ایجاد گلخانه و…عنوان کرد و افزود: بیشترین تاکید کمیته امداد به مددجویان ایجاد شغل در راستای اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی است.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) همچنین در خصوص نحوه پرداخت ها بیان داشت: نظارت مستمر توسط این ناظران اصل مهم برای جلوگیری از انحراف تسهیلات از مسیر اصلی است.

 

وی در خصوص حمایت از واحدهای موفق تولیدی و اشتغال زایی تاکید کرد: پس از تایید ناظران درخصوص موفقیت  و سودده بودن طرح تسهیلات متمم نیز به واحد ها تعلق خواهد گرفت که در راستای حمایت از تولید ملی است.

 

 

داورزنی با اشاره به نقش موثر آموزش در موفقیت طرح های اجرا شده توسط مددجویان عنوان کرد: بیش از ۲۱۱۲نفز از مددجویان تحت حمایت در راستای طرح ارائه داده برای جذب تسهیلات تحت آموزش فنی و حرفه ای قرار گرفته اند .

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تاکید کرد: با این روش تضمین موفقیت برای افرادی که اقدام به راه اندازی شغل کرده اند به مراتب افزایش یافته است.

 

انتهای پیام/