درحالی که تا انتخابات سال 95مدت زیادی مانده دولت تدبیر و امید در صدد است تا نظر مردم را برای انتخاب مجدد جلب کند.

به گزارش بصیر سبزوار، همزمان با سالروز انتخابات در سال ۹۲همایشی از سوی انجمن اسلامی معلمان در سبزوار با عنوان جشن بزرگداشت ۲۴خرداد برگزار شده است .

دولت تدبیر که تا کنون توفیق خاصی در تحقق وعده های خود نداشته این روزها و در پایان عمر دولت اقدامات تیلیغاتی خود را شدت بخشیده تا اولین دولت چهارساله نام نگیرد.

یکی از اقدامات تبلیغی دولت سعی در ایجاد جو حماسه برای انتخاب در سال ۹۲ است که طی دوسال گذشته در این تاریخ مراسم های تشریفاتی در شهرهای مختلف از جمله سبزوار برگزار می شود و با توجه به استقبال نچندان زیاد در سال های گذشته تدبیر برگزار کنندگان برای استقبال مردم از این مراسم به دادن وعده رسیده است.

ارسال پیامک برای معلمان سبزواری با عنوان اعطای گواهی حضور در مراسم به نوعی سوء استفاده از موقعیت معلمان برای حضور در این همایش است حال اینکه آیا این گواهی حضور در آینده برای افرادی که آنرا اخذ کرده اند چه امتیازاتی را در پی خواهد داشت و برای افرادی که به هر دلیل حضور نیافته اند چه عواقبی را متابدر می شود از جمله وعده ها است.

photo_2016-06-14_13-23-20

حال و هوای جلسه نیز به نوعی دفاع تمام قد از اقدامات دولت اصلاحات بیشتر گرایش دارد تا دولت تدبیر و گویی هواداران آقای روحانی هم می دانند که این دولت اقدام قابل تحسین در کارنامه خود ثبت نکرده و وعده های توخالی که برای اشتغال و کاهش رکود به راه انداختن چرخ اقتصاد و افزایش تولید ملی هم نتوانسته مرهمی بر زخم جوانان باشد

حمایت از سران فتنه نیز جو سازی دیگری است که علی رغم رحمانیت نظام جمهوری اسلامی در خصوص آنها تلویحن در این جلسه نظام را به بی عدالتی محکوم کرده و خواستار محاکمه این افراد در دادگاه عادل می شوند.

 

انتهای پیام/