امام جمعه سبزوار گفت: روستاها خواستگاه های مهم برای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی هستند.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام غلامحسین ابراهمیی در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه توجه به عملیتی کردن اقتصاد مقاومتی با ید در راس امور دولت باشد اظهارداشت: روستا ها از مهمتریم مکان هایی هستند که می توان به خوبی این طرح را در آنجا عملیاتی کرد.

 

وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال و رونق کسب و کار در روستا ها سبب خواهد شد تا رشد جمعیتی در روستا مثبت شده و از مهاجرت به حاشیه شهر ها کاسته شود ادامه داد: حاشیه نشینی خود یکی از معضلاتی است که امروزه برای شهرها به وجود آمده است.

 

ابراهیمی توسعه مشاغلی مانند دامداری و کشاورزی را از مهم ترین مصادیق ایجاد تولید در کشو دانست و بیان داشت: روستا ها به عنوان مولد کشور نقش اساسی در ایجاد ثروت دارند.

 

امام جمعه سبزوار در ادامه به ایجاد تفرقه بین امت اسلامی از سوی کشورهای غربی اشاره کرد و افزود: دشمنان می دانند که تنها قدرتی که می تواند پشت انها را به لرزه  در آورد قدرت اسلام ناب محمدی است.

 

وی همچنین با اشاره به شروع ماه مبارک رمضان تاکید کرد: ماه رمضان ماه نزول رحمت واسعه خداونداست و انسان ها باید بهترین فرصت را قدر دانسته و از برکات آن استفاده کنند.

 

انتهای پیام/