فرمانده سپاه ناحیه سبزوار گفت: امام خمینی (ره) سیاست مداری بود که پایه سیاستش بر اسلام بنا نهاده شده بود و امروزه نیز شاهد برکات تصمیات آن هستیم.

به گزارش بصیر سبزوار،سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم در جلسه شورای اداری شهرستان و در آستانه سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب با اشاره به تصمیمات حکیمانه ایشان اظهارداشت: تصمیمات حکیمانه امام خمینی سبب پروزی انقلاب شد و آثار و برکات آن در حال حاضر نیز نصیب انقلاب می شود.

 

وی با بیان اینکه ایشان سیاست مداری بودند که اسلام را مبنای سیاستشان است تصریح کرد: امام خمینی در شرایطی تصمیمات سرنوشت سازی را اتخاذ کردند که دشمنان پیچیده ای برای رویارویی با نظام نوپای انقلاب کمر بسته بودند.

 

مظلوم با بیان اینکه اینگونه تصمیم کیری در شرایط غیر متعارف بود که شخصیت ایشان را از سایر رهبران جهان متمایز کرده است ادامه داد: آنچه از نتایج بدست آمده از تصمیمات رهبر کبیر انقلاب امروزه نیز دارای برکات فراوانی برای کشور است.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار به تصمیماتی نظیر هجرت به پاریس و بازگشت به ایران قبل از فروپاشی نظام سلطنتی اشاره کردو ابراز داشت: اگر این تصمیمات به موقع از سوی ایشان گرفته نمی شد شاید سرنوشت دیگری برای انقلاب رقم می خورد.

 

وی همچنین به عزل آقای منتظری اشاره کرد و تاکید کرد : امام خمینی با این تصمیم خود خطر انحراف را از انقلاب دور کرد.

 

مظلوم همچنین ادامه داد: حضور نظامیان آمریکایی در خلیج فارس و کمک آنها به صدام در جنگ نیز توسط امام پیشبینی شد واگر فرماندهان نظامی فرموده امام را در هدف قرار دادن اولین ناو آمریکایی جامه عمل می پوشاندند شاید اتفاقات دیگری در منطقه رخ می داد.

 

وی همچنین به سخن تاریخی امام خمینی در خصوص آل سعود مبنی بر اینکه “ما اگر از صدام بگزریم از آل سعود نخواهیم گذاشت” اشاره کرد و تشریح کرد: از جمله سخنان راهبردی حضرت آمام خمینی که غفلت مسئولین از آن سبب شده است تا آل سع.د این فرصت را بدست آورد تا موج بیداری اسلامی را به انحراف بکشاند و ظرفیت های تمدن ساز اسلام را با تصمیمات خود به فرسایش بکشاند.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار ادامه داد: امام خمینی رهبری بود که در عین آرمانگرایی واقع گرا بود و به مولفه های نظم حاکم بین الملل مسلط بود.

 

مظلوم ظلوم ادامه داد: یکی از مهم ترین ویژه گی های امام خمینی قیام برای خدا بود و مردم را نیز برای قیام در راه خدا دعوت کرد.

 

وی با بیان اینکه استکبار ستیزی از ابتدا در دستور کار قیام امام خمینی بود ادامه داد: ایشان امریکا را دشمن شماره یک ملت های مظلوم می دانست و در برابر آن سیاستی تهاجمی داشت.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با بیان اینکه بسیج نیز از تفکر امام نشات گرفته است تاکید کرد: تفکر بسیج تنها مختص ایران نبوده و امروزه شاهد آن هستیم که در کشورهای یمنف لبنان،سوریه ،عراق و… این تفکر همه گیر شده و سبب شده تا با توکل بر خدا دشمنان اسلام به زانو در بیایند.

 

وی با بیان اینکه دشمنان نظام و انقلاب به رفتن ایشان امید بسته بودند تا شاکله نظام از هم بپاشد تاکید کرد: عروج ملکوتی ایشان نیز انقلابی در کشور به پا کرد و حضور ملت عاشق امام در مراسم تدفین تمام امید شان را باطل کرد.

 

انتهای پیام/