مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سبزوار گفت: سه ویژگی ایمان به خدا ،ایمان به راه و ایمان به امت سبب شد تا امام خمینی به عنوان رهبر بزرگترین انقلاب مطرح شود.

حجت الاسلام حسین علیپور در گفتگو با بصیر سبزوار با بیان اینکه اعتقاد قلبی و ایمان حقیقی به خداوند در عمل و رفتار امام خمینی نمایان بود اظهارداشت: همین ایمان واقعی به خدا سبب شد تا ایشان بدون ترس از نظام ها ی سلطه اقدام به ایجاد اقیام کنند.

 

وی ادامه داد: امام خمینی بزرگترین قدرت را قدرت خداوند می دانست و این اعتماد سبب می شد تا از هیمنه پوشالی آمریکا و حکومت پهلوی ترس به خود راه ندهد.

 

حجت الاسلام علیپور همچنین در خصوص اعتماد دهبر کبیر انقلاب به راهی که در پیش گرفته بود بیان داشت: ایشان راه درست را انتختاب کرده بود و هیچ شکی در آن نداشت ودر این راه به خود سستی راه نداد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سبزوار ادامه داد: امام خمینی(ره) راهی را که برای بسیاری ناممکن بود را با موفقیت طی کرد و این نتیجه واگذار کردن تمام متاع دنیوی بود.

 

حجت الاسلام علیپور با بیان اینکه ملت امروز ایران از امتی که در زمان امیر المومنین(ع) بودند برتر هستند تصریح کرد: ملت ایران رهبر خویش را تنها نگذاشتند و امام خمینی نیز با اعتمادی که به ایم نلت داشت پای در راه مبارزه با رژیم طاغوت گذاشت.

 

وی با بیان اینکه امام خمینی زاهدی تمام معنا بود ابراز داشت: ایشان در بین مردم بود و خود را از پیگیری امور مسلمین کنار نکشیده بود و اما به واقع تمام دلش را از دنیا کنده و خود را در خدا پیوند داده بود.

 

انتهای پیام/