فرمانده سپاه سبزوار از اعزام بیش از هزار شهروند سبزواری به مراسم سالگرد ارتحال جانسوز امام امت در مرقد آن پیر فرزانه خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار سرهنگ پاسدار امین ا… مظلوم گفت : همزمان با ایام رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بیش از هزار مرد و زن سبزواری به نیابت از مردم شهید پرور دیار سربداران توسط سپاه سبزوار به تهران اعزام خواهند شد.

 

وی افزود : این عزیزان همراه با خیل مشتاقان امام روح ا… در مراسم روز ۱۴ خرداد ماه مرقد مطهر امام خمینی شرکت خواهند نمود و از بیانات پرنور نائب بر حق امام امت و سلاله پاک حضرت زهرا (س) امام خامنه ای عزیز استفاده خواهند نمود و باری دیگر با ایشان و آرمانهای امام و شهیدان تجدید بیعت خواهند نمود.

 

فرمانده سپاه سبزوار با بیان اینکه امروزه دشمنان خارجی و داخلی سعی در از بین بردن و تحریف سیره امام خمینی(ره) تصریح کرد: تبیین این سیره وظیفه تمام افرادی است که نسبت به انقلاب دین دارند.

 

مظلوم با اشاره به اینکه جوانان و نوجوانان امروز نیازمند آشنایی با افکار و آرمان های امام (ره ) هستند چرا که این پاشنایی سبب خواهد شد تا پایبندی آنها نسبت به انقلاب بیشتر شده و در برابر تهاجمات آینده نیز آماده شوند.

 

وی توجه به بیانات امام خامنه ای را بهترین راه برای شناخت سیره بنیانگذار انقلاب دانست.

 

مظلوم بیان کرد: در ادامه زائران بزرگوار به شهر مقدس قم مشرف می شوند و از زیارت حرم حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران بهره مند خواهند شد.