مسئول دفترنهاد نمايندگي ولي فقيه در سپاه جواد الائمه گفت: فتح خرمشهرمرهون دو عامل تعهد و تخصص رزمندگان اسلام بود.

 

به گزارش بصیرسبزوار، حجت الاسلام حسین زحمت کش درمراسم صبحگاه مشترک به مناسبت سالروزحماسه فتح خرمشهر با بیان اینکه تعهد و تخصص رزمندگان این حماسه را رقم زد اظهارداشت: شهدا منتظران واقعی در مکتب مهدویت بودند وبرای خود تعهد پاسداری از انقلاب و اسلام را برایخود ایجادکرده بودند.

 

وی با بیان اینکه امروزه باید در عرصه های فرهنگی اجتماعی وبین المللی حماسه ایجادکنیم تاکید کرد: نباید گذاشت فرهنگ عاشورا و مهدویت که همان فرهنگ حماسه است در بین ملت خاموش شود.

 

حجت الاسلام زحمت کش با اشاره به تقارن نیمه شعبان و روز فتح خرمشهر بیان داشت:این تقارن دارای یک پیام مهم است که انقلاب  اسلامی مرهون دو فرهنگ عاشورا  و مهدویت است.

 

 

وی ادامه داد:دنیای امروز منتظر منجی است تا حکومت ظلمی را که توسط مستکبرین در عالم ایجاد شده را از بین ببرد و ملت ها را نجات دهد.

 

مسئول دفترنهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه جواد الائمه با بیان اینکه دشمنان به خوبی دریافته اند که دو بال شهادت و مهدویت عامل سفر به سوی ولایت است تصریح کرد: دشمنان با هجمه های مختلف در حوزه های اجتماعی و سیاسی سعی دارند تا این دو بال را از ملت ایران بگیرند.

 

وی با اشاره به حماسه حضور ملت ایران در عرصه جنگ سخت بیان کرد: امروزه کشور برای پیشرفت نیازمند خلق حماسه در عرصه های مختلف است.

 

حجت الاسلام زحمتکش با بیان اینکه تخصص نیز درکنار تعهد عامل مهمی برای پیشرفت است ادامه داد: فتح خرمشهر تمام معادلات نظامی و اتاق جنگ های جهان را برهم ریخته است که چگونه می شود با کمترین امکانات در برابر تجهیزات نظامی عراق به پیروزی دست یافت.

 

مسئول دفترنهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه جواد الائمه عراق سوریه و دیگرممالک اسلامی مورد ظلم قرار گرفته را خرمشهر دانست و تاکید کرد: دشمنان سعی دارند با ایجاد تفرقه در بین مسلمانان و با به راه انداختن جنگهای نیابتی روحیه عاشورایی ومهدوی را کم رنگ کنند.

 

وی با اشاره به رشادت های جوانان مدافع حرم در آنسوی مرزها ابراز داشت: این جوانان ادامه دهنده راه حماسه افرینانفتح خرمشهر هستند.

 

حجت الاسلام زحمتکش تاکید کرد: دشمنان امروز بسیار سرسخت تر وپیچیده تر از دوران دفاع مقدس هستند وتمام توان خود را برای از بین بردن ارزش های اسلامی در بین جامعه به کار گرفته اند.

انتهای پیام/