برگزاری اردوی سیاحتی ویژه سربازان سپاه سبزوار به مناسبت روز جوان

به گزارش بصیر سبزوار،ستوان یکم پاسدار محمدعلی یاوری گفت : یکی از ظرفیت های مهم نیروهای مسلح و همچنین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وجود سربازان جوانی است که در غالب کارهای اجرایی دخیل و اثر گذار هستند که قطعا استفاده بهینه از این ظرفیت کارآیی و بازدهی نیروهای مسلح را تقویت خواهد کرد.

وی افزود: نگاه به دوران خدمت سربازی در جمهوری اسلامی با نگاه دیگر کشورهای مختلف دنیا متفاوت است چرا که ما معتقدیم خدمت سربازی در این نظام مقدس خدمت به اعتلای دین اسلام و ارزشهای انقلابی است که با خون هزاران هزار شهید که غالب آنها نیز جوان بوده اند می باشد.

یاوری ادامه داد : می بایست تلاش نمود تا سربازان ما نیز بتوانند بهترین استفاده را از این دوران پر خاطره و حماسی بکنند.

مدیر روابط عمومی سپاه سبزوار برگزاری این اردوها را در تلطیف فضای دوران سربازی موثر دانست و افزود : بهر حال دوران سربازی سختی هایی دارد که برگزاری این اردوها و برنامه های فرهنگی و اعتقادی می تواند مقداری از این فشار ها را کم کند و در شادابی بیشتر روحی سربازان عزیز ما موثر باشد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد : امید است جوانان و سربازان عزیز با تاسی به رکن و ستون جوانان کربلا حضرت علی اکبر (ع) و با پیروی از منش و سیره اخلاقی آن حضرت رنگ و بوی زندگی خویش را با قیام حماسی سید الشهدا(ع) پیوند بزنند و زندگی حسینی داشته باشند.