فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سبزوار گفت: توجه به آموزه های دینی و ارزش های انسانی تنها راه برون رفت از معظلات اجتماعی است.

به گزارش بصیر سبزوار، سرهنگ سید محمد هاشمی صبح امروز در اختتامیه جشنواره نوجوان سالم با بیان اینکه هرکجا ناهنجاری مشاهده می شود  دین و ارزش های اسلامی درآنجا کم رنگ است اظهارداشت: با معیار قراردادن دین و سبک زندگی اسلامی می توان شاهد کاهش قابل توجه ناهنجاری و آسیب های اجتماعی باشیم.

 

وی با اشاره به تهاجم فرهنگی و جنگ نرمی که دشمنان در حال حاضر برروی آن تمرکز کرده اند ادامه داد: متاسفانه افراد برای روشنفکر جلوه دادن خود به دنبال دستاوردهای غرب و شرق هستند .

 

هاشمی با بیان اینکه بزرگترین معظلات جامعه و آسیب ها از دل خانواده ها بیرون می آید تاکید کرد: پدر و مادری که غرق در تامین معاش و برخی نیاز های غیر ضرور هستند از تربیت دینی فرزندان خود و اشنا کردن آنها با دین غافل شده و در آینده هزینه ای بسیاری را پرداخت می کنند.

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سبزوار با بیان اینکه به فرزندانمان بیاموزیم که از پلیس فاصله نگیرند تاکید کرد: پلیس خدمتگذار مردم بوده و نخواهند گذاشت افراد به بیراه رفته و به فساد کشیده شوند.

 

وی با اشاره به ابنکه  پلیس به عنوان اصلی ترین متولی ایجاد امنیت داخلی در کشور است تصریح کرد: نیروی انتظامی در برابر ناهنجاری ها خود را سپر خواهد کرد.

 

هاشمی با بیان اینکه بر اساس کشفیات پلیس بیشتر مراکز توزیع فیلم های مستهجن در نزدیکی دبیرستان ها ایجاد می شود ادامه داد: دشمن در صدد است تا با رواج این افکار در ذهن نوجوانان به مسیر خود را در رسیدن به اهداف فرهنی تسهیل کند.

 

وی اعتیاد ،تهاجم فرهنگی و تبلیغ الگوهای غربی را از جمله معضلات امروزه دانست و از خانواده ها خواست تا با دقت بیشتر بر روی فرزندان خود انها را در فضای مجازی تنها نگذارند.

 

انتهای پیام/