مدیر بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سپاه خبر داد: برگزاری بیش از 1800روز اردوهای جهادی در سال 95 خبر داد.

سرهنگ دوم پاسدار ابراهیم برزویی در گفتگو با بصیر سبزوار با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری درمحرومیت زدایی بیان داشت: در سال ۹۵ بیش از ۱۸۰۰روز اردوهای جهادی به صورات روزانه و در زمینه های کمک به محرومین ، جمع آوری محصول ،اجرای برنامه های فرهنگی و ویزیت رایگان در بخش های محروم انجام خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه علاوه بر اردوهای یک روزه جهادی گروههای جهادی در حال ساماندهی برای اعزام به مناطق محروم می باشند تاکید کرد: اردوهای هفته ای و ماهانه با هدف احداث پروژه های محرومیت زدایی و سازندگی در منطق محروم ایجاد و توسعه طرحهای اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدلی و تولیدی در دستور کار قرار دارد.

 

مدیر بسیج سازندگی ناحیه مقاومت سپاه سبزوار به اعزام گروههای خیرین جهت بازدید و سرکشی از مناطق محروم در سال جاری خبر داد تصریح کرد: این بازدید ها و آشنایی خیرین با مشکلات و معظلات مناطق محروم برکاتی زیادی ازجمله تامین نیازمندی های این مناطق را در پی داشته است.

 

برزویی همچنین به برخی از فعالیت های بسیج سازندگی در حوزه کارآفرینی و اشتغال اشاره کرد و افزود: ارائه تسهیلات برای راه اندازی مشاغلی از قبیل اسانس گیری ،صنایع تبدیلی ،روغن گیری و …نقش به سزایی در گاهش بیکاری جوانان و بسیجیان داشته است.

 

انتهای پیام/