فرمانده سپاه ناحيه سبزوار از اجراي رزمايش2هزار نفري گردان هاي الي بيت المقدس وكوثراين ناحيه با عنوان رزمايش بزرگ سردار شهيد سيد ابراهيم شجيعي (ره) خبرداد.

 

به گزارش بصیرسبزوار، سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم گفت: این رزمایش با هدف مردمی کردن دفاع ،پایان ناپذیری بنیه رزم وبا تاکید بر سازماندهی و آموزش ورزمایش افزایش کارآمدی گردان ها ارتقاء توان رزمی ،تجدید سازمان وحفظ انسجام اعضای گردان ها با حضور گردان های بیت المقدس ،کوثروامام حسین (ع) در روزهای ۱۶و۱۷اردیبهشت برگزار خواهد شد.

 

وی افزود: در این رزمایش بسیجیان عضوگردان ها با انجام عملیات تاخیری،کمین ،پدافند دور رادور ،مقابله با ناآرامی ها ،تامین جاده ،عملیات امداد نجات حفاظت از مراکز مهم و حساس،ایست و بازرسی ،تمرینات تاکتیکی را مرور کرده و آمادگی رزمی خود را بالا میبرند.

 

فرمانده سپاه سبزوار به تشکیل چندین جلسه ستادی جهت توجیه عملیات رزمایش با فرماندهان گردان ها در روزهای قبل رزمایش اشاره کرد و افزود: کلیه فرماندهان گردان ها جهت توجیه بیشتر به مشهد مقدس اعزام شده تا با آمادگی کامل هدایت نیروهای بسیجی خود را در دست گیرند.

 

وی ابراز امیدواری کرد: امید است با انجام این رزمایش ها بتوانیم روحیه حماسی خود وبسیجیان عزیز را تقویت نماییم تا به محض احساس نیازکشور سربازی کارآمد و مخلص برای ولی امرمسلمین باشیم.

 

گفتنی است این رزمایش در اردوگاه قدس سبزوار واقع در ضلع جنوبی گروه مهندسی ۴۷سلمان برگزارخواهد شد.

 

انتهای پیام/