فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سبزوار گفت: سپاه مولود انقلاب بوده و در زمانی که دشمنان داخلی و خارجی سعی در برهم زدن امنیت داشتند وظیفه پاسداری از انقلاب را برعهده گرفت.

سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم به مناسبت روز تاسیس سپاه به فرمان رهبر کبیر انقلاب در گفتگو با بصیر سبزوار با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب درابتدای پیروزی با تمام توان در صدد برهم زدن امنیت و آرامش کشور بودند اظهارداشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مجموعه ای از جوانان انقلابی و مذهبی بود که در سخت ترین شرایط عهده دار حفاظت و حراست از نهال نو پای انقلاب شدند.

 

وی با بیان اینکه از ابتدای انقلاب تا کنون هرکجا خطری انقلاب را تهدید کرده سپاه پیشگام در فداکاری و حراست از انقلاب بوده تاکید کرد: مبارزه با ضد انقلاب جلوگیری از حرکات قومیتی منجر به تفرقه و  عهده داری حفاظت از شخصیت ها از جمله مواردی است که پاسداران توانسته اند وظیفه خود را به درستی به انجام رسانند.

 

مظلوم با اشاره به نقش دفاعی و غیر قابل انکار سپاه در جنگ تحمیلی و پیروزی های چشم گیر در برابر ارتش بعث عراق تشریح کرد: خوشبختانه سپاه پس از پایان جنگ نیز از پای ننشسته و در میدان های دیگر مبارزه تا کنون خوش درخشیده است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سبزوار با بیان اینکه جنگ فرهنگی و اقتصادی عرصه های دیگری از مبارزه است که دشمنان اسلام سعی در مغلوب کردن ما در این عرصه ها دارند تصریح کرد: سپاه هیچ گاه از عرصه مبارزه عقب ننشسته و کارنامه درخشان سپاه در حوزه های اقتصادی و فرهنگی نشان از عزم راسخ این نهاد در حفاظت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن دارد.

 

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش موثری در حمایت از محور مقاومت در منطقه دارد ادامه داد: حمایت های سپاه سبب شده است تا طرح ها و نقشه های آمریکا در تجزیه منطقه خنثی شود.

 

مظلوم سپاه را سد محکمی در برابر پروژه های نفوذ دشمن دانست و ادامه داد: کارنامه زرین سپاه در دفع فتنه ۸۸یکی از نکات برجسته قدرت نرم سپاه در جامعه است.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار تاکید کرد: همین خدمات و جان فشانی ها است که معنی جمله تاریخی امام خمینی (ره) را مبنی بر اینکه “اگر سپاه نبود کشور هم نبود” را نمایان می کند.

 

وی همچنین به جمله رهبر انقلاب با این عنوان که هر ستون در کشور بلرزد آن را به ستون سپاه می بندیم اشاره کرد و تاکید کرد: ستون سپاه در برابر حملات دشمن استوار ایستاده و اجازه نخواهد داد تا گزندی به کشور وارد شود.

 

مظلوم با اشاره به برنامه ریزی برای اجرای  برنامه های تخریبی  دشمنان علیه سپاه تشریح کرد: دشمنان انقلاب قدرت سپاه در عرصه های مختلف را درک کرده اند و سعی در تخریب و مخدوش کردن چهره سپاه در بین جامعه دارند اما غافل از اینکه سپاه در قلب مردم جای دارد.

 

فرمانده سپاه ناحیه سبزوار با بیان اینکه پیشرفت های عزت آفرین سپاه سبب ایحاد حس غرور در بین ملت می شود ادامه داد: امروزه عزت و اقتدار ایران در عرصه های بین المللی با نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عجین شده است.

 

مظلوم سپاه را مایه وحشت دشمنان اسلام و امید برای دوستان دانست.

انتهای پیام/