همسر شهید علی محمدی گفت: آرزوی شهید علی محمدی ارتقای علمی کشور بود.

به گزارش بصیر سبزوار منصوره کرمی مهمان هماش حواریون خورشید در دانشگاه حکیم بود که به علت کسالت نتوانسته بود در مراسم شرکت کندبه  صورت تماس تلفنی بااین همایش ارتباط برقرارکرده و دقایقی را برای حضار صحبت کرد و اظهارداشت: عزت امروز ما مرهون خون شهدا در تمام دوران بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه آرزوی شهید علی محمدی ارتقای علمی کشور بود ادامه داد: پیشرفت کشور در تمام زمینه ها است که سبب خواهد شد هجمه های دشمن بی اثر باشد.

 

کرمی با بیان اینکه دشمنان کشور با تهدید،تحریم و ترور سعی دارند تا مارا در مسیری که انتخاب کرده ایم به عقب برانند تاکید کرد: تنها استقامت ملت ایران است که نخواهد گذاشت دشمن در دستیابی اهداف خود موفق شود.

در ادامه همایش نیز حجت الاسلام سید جواد خاتمی مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه حکیم گفت: به برکت امام و رهبری معظم انقلاب کشور دارای پیشرفت های فراوانی در زمینه های مختلف شده است.

 

وی با بیان اینکه دشمنان کشور و اسلام اگر می توانستند نمی گذاشتند در هیچ زمینه ای به مترین پیشرفت برسیم تصریح کرد: متاسفانهدر قبل از انقلاب این باور را کشور قبولانده بودند که ما توان یشرفت نداریم.

 

حجت الاسلام خاتمی ادامه داد: خوشبختانه انقلاب اسلامی ایران به تمام مسلمانان در ابعاد مختلف شخصیت و هویت داد.

 

همایش حواریون خورشید یادوراه شهدای هسته ای بود  با حضور اعضای خانواده برخی ازشهدای هسته ای برگزار شد.

انتهای پیام/