فرمانده سپاه امام رضا (ع)خراسان رضوي گفت:بسيج ظرفيت خدادادي است كه بايد به بهترين شيوه در راستاي اهداف انقلاب استفاده شود.

به گزارش بصیر سبزوارسرتیپ دوم پاسدار یعقوبعلی نظری صبح امروز در همایش تبیین برنامه های ابلاغی در سال ۹۵ با بیان اینکه بسیج ظرفیت خدادادی برای کشور محسوب می شود اظهار داشت: سال جاری سال اقدام است و باید از این ظرفیت در راستای عملیاتی کردن اهداف نظام استفاده شود.

 

وی با بیان اینکه افزایش کارآمدی هدف ما در تبیین و اجرای برنامه های ابلاغی است تصریح کرد: در اجرای برنامه ها باید نگاهمان به نتیجه مطلوب و اثر گذاری آن در جامعه باشد.

 

سردار نظری با اشاره به اینکه این برنامه ها مانند نقشه عملیات جنگی  می باشد تاکید کرد: عملیاتی که منجر به بازپس گیری  زمین تصرفی از دشمن نشود وافراد تحت تاثیر قرار گرفته را نجات ندهد نتیجه مثبتی نداشته است.

 

وی همچنین بر پویایی برنامه ها تاکید کرد و ادامه داد: اشراف کامل بر اتفاقات پیرامونی باید در دستور کار باشد وچرا که دشمن برای محقق کردن اهداف خود تمام مسائل را زیرنظر دارد و ما نیز باید این آمادگی را در خود ایجاد کرده باشیم.

 

فرمانده سپاه امام رضا (ع) با بیان اینکه حلقه های صالحین باید سبب ارتقاء سطح معرفت بسیجیان شود تصریح کرد:‌حلقه های صالحین یک جاده تربیتی است که با قرار گرفتن فرد در این جاده باید به سمت هدفی متعالی حرکت کند.

 

سردار نظری با اشاره به وظیفه بسیج در حوزه های فرهنگی اجتماعی و محرومیت زدایی خاطر نشان کرد:لازمه انجام این عملیات داشتن پایگاه اجتماعی و حضور در عرصه ها مختلف است.

 

وی همچنین به تهدیدات جنگ نرم دشمن اشاره کرد و ادامه داد: زنان از اهداف اولیه این تهدیدات هستند که آسیب پذیری بیشترو اثر گذاری بیشتری نیز درمقابله خواهند داشت.

 

فرمانده سپاه امام رضا(ع) شیوه مصرف را نکته تعیین کننده در اقتصاد و جنگ نرم عنوان کرد و بیان داشت: دشمن با ترویج مصرف گرایی سعی در جهت دهی به نوع تولیدات و نوع مصرف دارد.

 

انتهای پیام/