نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: امیدوارم امسال شاهد ظهور و بروز ولایتمداری نیرومندتری از مردم در پایمردی در پای ستون ولایت نظام، رهبری رهبر حکیم و مقتدرمان باشیم.

آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان‌رضوی لحظاتی پیش در پیامی که از صدا و سیمای خراسان رضوی پخش شد عید سعید نوروز را به مردم غیور و شهید پرور خراسان تبریک گفت.

 

وی در این پیام خاطر نشان کرد: سال گذشته فرجامش در عشق و دلدادگی به صدیقه اطهر(س) سپری شد و سال جدید طلیعه‌اش در نور ولایت زهرا اطهر(س) می‌درخشد و امیدوارم این خاصیت ولایی مردم ما را بیشتر قرار بدهد و ما امسال شاهد ظهور و بروز ولایتمداری نیرومندتری از مردم در پایمردی در پای ستون ولایت نظام، رهبری رهبر حکیم و مقتدرمان باشیم و همین وابستگی به مقام ولایت ما را شایسته دیدار و درک فرج و ظهور صاحب پرده نشین حضرت بقیه الله (عج) قرار دهد.

 

وی افزود: امیدوارم خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران زندگی خرم‌تری را سپری کنند و در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی؛ مردم ما با همت مسئولین، مدیران اجرایی و برنامه‌ریزی نظام از رفاه و امنیت و رونق اقتصادی بیشتری برخوردار شوند و در یک کلمه برکات الهی به طور جامع و کامل نازل گردد.

 

 

انتهای پیام/