امام جمعه موقت سبزوار گفت: امروزه انقلاب ایران با استفاده از قدرت نرم تا فلب آفریقا و آمریکا نفوذ کرده است.

 

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام صادق ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه حرف امام (ره) در صدور انقلاب تحقق یافته اظهار داشت: امروزه انقلاب اسلامی ایران در نقاط بسیار دورتر از ایران نفوذ کرده و تاثیر گذار شده است.

 

وی با اشاره به اینکه دشمن هیچ گاه دست از دشمنی برنخواهد داشت تاکید کرد: آنچه سبب شده است تا استکبار و ایادی آن نتوانند کاری از پیش ببرند قدرت نرمی است که کشور ایجاد کرده است.

 

وی با تاکید بر افزایش قدرت بازدارندگی نظامی ایران ادامه داد: رزمایش موشکی نشان از قدرت بازدارندگی ایران در عرصه های نظامی داشت.

 

ابراهیمی همچنین با اشاره به انتخابات گذشته و حضور پرشور مردم تصیح کرد: آنچه تحلیلگران غربی از این حضور دریافتند اعتماد ملت به نظام جمهوری اسلامی و لبیک گویی به فرمان رهبر بود.

 

امام جمعه موقت سبزوار همچنین به شهادت دومین مدافع حرم از دیار سربداران اشاره کرد و ادامه داد: این شهید که به تازگی از خدمت بازنشته شده بود مزد تلاش خود برای اسلام را از دستان حضرت زینب (س)دریافت کرد.

 

وی همچنین با بیان اینکه وحدت و همدلی مسئولان زمینه ساز پیشرفت های فراوان خواهد شد ادامه داد: این وحدت در سایهع ولایت سبب خواهد شد تا کشور به قله های پیروزی دست پیدا کتند.

 

انتهای پیام/