نماینده منتخب مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی با تاکید برپایبندی به اصول هشت گانه اصولگرایی و ارزش های نظام اسلامی گفت: بنده تابع محض ولایت فقیه هستم و رای مردم به من به خاطر قدم برداشتن در مسیر اصولگرایی بوده است.

حسین مقصودی در یادواره شهدای محله کلاته سیفر سبزوار با اشاره به ارزش های دفاع مقدس اظهارداشت: ارج نهادن به مقام شامخ شهدای و زنده نگاه داشتن یاد آنها در جامعه از وظا یف اصلی مردم و مسئولین می باشد.

منتخب مردم سبزوار در انتخابات هفتم اسفند با بیان اینکه خون دادن و اطلاع رسانی دو وجه هر انقلاب است تاکید کرد: شهدا وجه اول انقلاب را به مردم نشان دادن و امروز وظیفه ما پیام رسانی به افرادی است که انقلاب راندیده اند.

وی با بیان اینکه پس از پیامبر صحابه به سه دسته تقسیم شدند تاکید کرد: دسته اول نتوانستن در برابر ظلم معاویه و یزیدها ساکت نشسته و برای دفاع ازولایت و اهل بیت پیامبر به پا خواسته و به شهادت رسیدند.

مقصودی ادامه داد: دسته دوم نیز کسانی بودند که مانند عبدالله بن عمر از خون دادن ترسیدند و گوشه نشینی و عبادت در کنج مسجد را ترجیح داده و با این توجیه به مقابله برنخواستند اما گروه سوم کسانی بودند که از فرصت استفاده کرده دست به حدیث فروشی زده و اسلام را آنگونه که معاویه و یزید خواستند به نسل جوان نشان دادند.

 

وی با تشبیه دوران کنونی ما با زمان بعد از پیامبر خاطرنشان کرد: امروز نیز با گذشت ۲۷سال از خون دادن شهدا در جنگ برخی درصدد هستند تا با رفاه طلبی و مصلحت گزینی پیام انقلاب را آنگونه که خود می خواهند به مردم انتقال دهند.

 

منتخب مردم سبزوار با بیان اینکه خواص بی بصیرت مانند همان گروه سوم هستند تاکید کرد: این گروه با پشت پا زدن به راه و مسیر امام دنیا طلبی را برگزیدند.

وی با بیان اینکه ابوبکر با دنیا طلبی خلافت را غصب کرد تاکید کرد: امروزه تاوان آن اشتباهات سبب اختلاف بین مسلمانان شده و نتیجه آن شهادت مردم مظلوم غزه ،بحرین و سوریه است.

 

وی با اشاره به وجود شورای نگهبان ادامه داد: یکی از شیرین ترین میوه ای انقلاب این بوده که مردم از طریق دموکراسی می توانند مسیر خود را انتخاب کرده و تمام افراد از هر قشری می توانند به عنوان کاندیدای مجلس در انتخابات شرکت کنند و به عنوان قانونگذار در مجلس انتخاب شوند .

مقصودی همچنین با بیان اینکه در ابتدا ی انقلاب برخی نظر به تشکیل حکومت اسلامی و برخی نظر به تشکیل حکومت جمهوری محض داشتند ادامه داد: امام خمینی(ره )با تاکید بر ایجاد جمهوری اسلامی هم مردم و هم اسلام را مورد تاکید قرار دادند.

وی با بیان اینکه مردم با حضور حداکثری در انتخابات برنده اصلی بودند تصریح کرد: مردم با گوش فرا دادن به فرامین رهبرمعظم انقلاب در انتخابات شرکت نموده و دشمنان را مایوس کردند.

 

انتهای پیام/