رئیس اتاق اصناف سبزوار از پلپ 93واحد صنفی در سبزوار خبرداد.

فخرالدین فتاحی در گفتگو با بصیر سبزوار بابیان اینکه بیش از یک هزار و صد مورد بازرسی توسط تیم های اتاق اصناف در مدت یک ماه صورت گرفته است اظهارداشت: تعداد ۹۳واحد صنفی متخلف توسط مراجع قانون پلمپ شده است.

 

وی با اشاره به موارد تخلفات ازجمله عدم نصب اتیکت قیمت،گرانفروشی عدم صدور فاکتور،نگهداری و فروش کالای قاچاق وکم فروشی تصریح کرد:بیشتر احکام منجر به پلمپ واحدهای صنفی در خصوص موارد گرانفروشی صادر گردیده است.

رئیس اتاق اصناف سبزوار ادامه داد:علاوه بر بازرسان مردم نیز با گزارش های خود می توانند از هرگونه تخلف انجام شده توسط واحدهای صنفی شکایت کرده و پیگیر موضوع شوند.

 

فتاحی با بیان اینکه در آستانه سال نو بر تعداد و شیفت های کاری بازرسی ها افزوده خواهد شد تاکید کرد: تیم های دونفره اتاق اصناف از ۱۵اسفند تا ۱۵فروردین سال آینده با نظارت دقیق بر واحدهای صنفی  روند بازار شب عید را بررسی خواهند کرد.

 

رئیس اتاق اصناف سبزوار با اشاره به اینکه در این فصل خرید از واحدهای صنفی پوشاک ،آجیل خشکبار و شیرینی افزایش پیداکرده و ارائه خدمات در واحدهای نظیر تالارها قالیشویی ها به شدت سیر صعودی داشته تاکید کرد: بیشتر نظارت بر این واحدها خواهد بود.

 

وی به گشت های مشترک اتاق اصناف ،اداره صنعت معدن و تجارت و تعزیرات اشاره کرد و ادامه داد: با تشکیل تیم ها مشترک روند رسیدگی به شکایات بسیار سریع تر انجام خواهد شد

 

فتاحی این گشت ها را شامل موارد محسوس و نامحسوس دانست.

 

انتهای پیام/