جشن های نیکوکاری در آستانه سال نو همزمان با سراسر کشوردر مدارس سبزوار آغاز شد.

به گزارش بصیر سبزوار،صبح امروز مراسم نمادین آغاز جشن های نیکوکاری در ۸۵پایگاه آموزشگاهی ،۶پایگاه سطح شهر و ۷مرکز نیکوکاری وابسته به کمیته امداد امام خمینی (ره) در مدرسه کاشفی سبزوار برگزار شد.

 

رضا کریم آبادی مسئول جلب مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه هرساله و در آستانه سال نو مراسم جشن نیکوکاری در جهت کمک به نیازمندان جامعه برپا می شود اظهارداشت: در سال جاری نیز این حرکت خداپسندانه با همت آموزش و پروش سبزوار در ۸۰مدرسه به عنوان پایگاه جمع آوری کمک های مردمی آغاز به کار کرد.

 

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته مبلغ ۸۰۰میلیون ریال از طریق پایگاههای مدرسه ای در سطح شهرستان جمع آوری شد تصریح کرد: این مبلغ پس از جمع آوری در بین دانش آموزان نیازمند مدارس توزیع شد که شیوه کار در سال جاری نیز به همین شکل خواهد بود.

 

کریم آبادی همچنین به جمع آوری مبلغ ۵میلیاردو ۵۰۰میلیون ریال از طریق پایگاهها و مراکز نیکوکاری در سال گذشته اشاره و ابراز امیدواری کرد این مبلغ در سال جاری از افزایش خوبی برخوردار شود.

 

وی همچنین از تمامی مردم نوع دوست درخواست کرد :امسال نیز همانند سال های گذشته حماسه نیکوکاری ایجاد کرده و نیازمند جامعه را فرموش نکنند.

 

گفتنی است ۶۵هزار مدرسه در سراسر کشورطی سه روز ۱۲،۱۳و ۱۴اسفند به عنوان پایگاه جمع آوری کمک در جشن نیکوکاری مسئولیت جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی را برعهده دارند.

انتهای پیام/