مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: متاسفانه درک صحیحی از شور و نشاط سیاسی در بین مسئولان این دانشگاه وجود نداشته ومسئولان رفتار دوگانه و برخورد جناحی با تشکل‌ها را رویه کار خود قرار داده اند

 

محمد اسدی در گفتگو با بصیر سبزوار با بیان اینکه برخوردهای جناحی در دستور کار مسئولان دانشگاه قرار گرفته است اظهارداشت: لغو برنامه بسیج دانشجویی به بهانه عدم حضور نماینده وزارت علوم در دانشگاه تا چهارم اسفند صورت گرفت و این در صورتی است که جلسه ای در ۲۹ بهمن تشکیل شده و مجوز سخنرانی اصغرزاده از فعالان اصلاح طلب صادر می شود.

 

 

وی ادامه داد: متاسفانه در پیگیری های بسیج دانشجویی هیچ پاسخ قانع کننده ای از مسولان مربوط دریافت نشد.

 

 

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری با بیان اینکه این تشکل برای ایجاد شور و نشاط سیاسی در آستانه انتخابات ۷اسفند اقدام به برگزاری تریبون آزاد و کرسی آزاد اندیشی کرده بود تاکید کرد: عدم تشکیل جلسه برای ارائه مجوز تا ۲۵بهمن منجر به لغومناظره بین باقرزاده، از فعالان اصولگرا و نوربخش، از فعالان اصلاح‌طلب در محیط دانشگاه شد.

 

 

اسدی همچنین با اشاره به لغو تربیون آزاد این تشکل با موضوع « مجلس دولتی» از سوی مسئولان دانشگاه ادامه داد: مسئولان دانشگاه دلیل این لغو مجوز را برگزاری تنها یک تریبون آزاد برای هر تشکل عنوان کردند.

 

 

وی به لغو سخنرانی سلیمی نمین در اردیبهشت ماه گذشته اشاره کرد و افزود متاسفانه روند عدم همکاری مسئولان دانشگاه از ترم پیش شروع شده است.

 

انتهای پیام/