امام‌جمعه قم گفت: استکبار جهانی ودر رأس آن آمریکا پس از ناامیدی در راهپیمایی 22بهمن چشم طمع به انتخابات دوخته‌اند.

آیت‌الله سعیدی در اولین همایش مردمی ائتلاف بزرگ اصولگرایان در سبزوار بابیان اینکه مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن دشمن را مأیوس کردند اظهار داشت: آمریکا سعی دارد از طریق نفوذ در مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی به اهداف خود برسد.

 

وی بابیان اینکه تصمیم‌های حساس و سرنوشت‌ساز برای انقلاب در مجلس خبرگان گرفته می‌شود و تمام امور کشور را تحت تأثیر قرار می‌دهد تصریح کرد: خیل زیادی از افراد را برای ثبت‌نام به میدان آوردند تا بتوانند خللی را در کار شورای نگهبان ایجاد کنند.

 

آیت‌الله سعیدی با اشاره به هجمه‌هایی که علیه شورای نگهبان ایجاد شد تأکید کرد: علی‌رغم تمام هجمه‌ها عظیم از سوی مهاجمان شورای نگهبان به‌دقت وظیفه خود را انجام داد و این در صورتی است که برخی از این اقدام به‌جا ناراحت و عصبانی شدند.

 

وی بابیان اینکه دشمنان نتوانستن از طریق شورای نگهبان در مجلس نفوذ کنند خاطرنشان کرد: در حال حاضر چشم طمع دشمن به حضور مردم در پای صندوق‌های رأی است و مردم باید با انتخاب اصلح این امید دشمن را نیز از بین ببرند.

 

امام‌جمعه قم با اشاره به اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات بینی استکبار و در رأس آن آمریکا را به خاک خواهد مالید تأکید کرد: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند این حضور به‌نوعی بیعت با امام و رسول، و وظیفه‌ای شرعی بردش همگان است.

 

آیت‌الله سعیدی همچنین با اشاره به اینکه آمریکا سال‌ها با تحریم و تهدید نتوانست ملت ایران را به‌زانو دربیاورد ادامه داد:دشمن بعد از ناامیدی از تحریم‌ها سعی کرد از طریق مذاکرات روی خوشی نشان دهد تا رفته‌رفته شعار مرگ بر آمریکا را از یاد مردم ببرد.