یکی از کارکردهای رسانه پیگیری وعده های مسئولان است. مسئولانی که گاها در نشست های خبری اینقدر ذوق زده می شوند که وعده های نابجا و دروغین می دهند. وعده هایی که با تیتر شدن در رسانه ها تبلیغات برای دستگاه مربوطه یا جناب رئیس را به همراه دارد.

به گزارش بصیر سبزوار،با پایان یافتن ایام ا… دهه فجر که موسم افتتاح پروژه ها است هنوز از افتتاح سالن آمفی تئاتر دانشگاه حکیم سبزواری خبری نیست. پروژه ای که دکتر حداد نیا چندی پیش در جمع خبرنگاران وعده افتتاح فاز نخست آن را در دهه فجر امسال اعلام کرد.

یکی دیگر از این وعده ها ارائه خدمات بیمارستان حشمتیه از ۸ دیماه همزمان با مبعث حضرت رسول اکرم(ص) بود. برای بهره برداری این بیمارستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی چند بار زمان هایی را وعده داده بود که هنگام سررسید وعده ها به وقت دیگری موکول می شد.

آخرین وعده ای که دکتر مسلم در این رابطه اعلام کرده بود و در خبرگزاری مهر منتشر شد بهره برداری بیمارستان در ۸ دی ماه بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی در این گفتگو تاکید کرده بود افتتاح بیمارستان صوری نخواهد بود و همزمان با افتتاح به بیماران خدمات ارائه خواهد شد. این وعده جناب دکتر در حالی با ۴۰ روز تاخیر عملی شد که هنوز این پروژه به طور کامل تکمیل نیست چه برسد به خدمات به بیماران!

 

انتهای پیام/