استاندار خراسان رضوی گفت: چابک سازی دولت در گروه تجدیدنظر جدی در تصمیم‌گیری‌های متمرکز است.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار،علیرضا رشیدیان در جلسه شورای اداری شهرستان سبزوار بابیان اینکه سبزوار دارای ظرفیت‌های مناسبی درزمینهٔ سرمایه‌های انسانی،معدنی و صنعت است اظهار داشت: استفاده از این ظرفیت‌ها در پیچ‌وخم‌های اداری و بروکراسی اداری معطل می‌ماند.

 

وی بابیان اینکه اخذ مجوزهای لازم برای پروژه‌ها نیازمند گذر زمان طولانی است تاکید کرد: شرایط لازم برای تشخیص شاخص‌ها در استان فراهم است تا با بررسی‌های دقیق اعطای مجوزها در مرکز استان صورت گیرد.

 

رشیدیان با اشاره به طرح‌های ناتمام دولت در استان خراسان رضوی تصریح کرد: طرح واگذاری ۱۱۲طرح به بخش خصوصی آماده‌شده است .

 

وی به شرایط جدید بعد از اجرای توافق برجام را زمینه‌ای برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی در کشور دانست و ادامه داد: پس از برجام همکاری‌ها و زمینه مبادلات خارجی فراهم‌شده است.

 

استاندار خراسان رضوی همچنین به دریافت بیش از ۹۰هزار تن قیر مجانی از وزارت راه و شهرسازی اشاره کرد و بیان داشت: استان‌های دیگر فاصله چند ده هزار تنی با استان خراسان دارند که این رقم نشان از توجه دولت به بخش راه در این استان دارد.

 

وی با اشاره به کاهش نرخ بیکاری استان از ۱۴٫۲به ۱۰٫۸ از ابتدای تابستان تا پایان پاییز تصریح کرد: انجام طرح‌های توسعه‌ای خصوصاً در بخش کشاورزی سبب این کاهش نرخ در حوزه اشتغال شده است.

 

رشیدیان بابیان اینکه انتخابات پیش رو فرصتی سرنوشت‌ساز برای نظام مردم‌سالار دینی است تاکید کرد: امیدواریم کاندیداهای مجلس در رقابتی سالم بر پایه اخلاق ،محبت و محوریت قانون در این انتخابات شرکت کنند.

 

استاندار خراسان رضوی بر بی‌طرفی دولت در اجرای انتخابات تأکید کرد و ابراز داشت: در انتخاباتی سالم و به‌دوراز هرگونه تردید بر اساس رأی مردم نمایندگان مجلس انتخاب خواهند شد.

 

انتهای پیام/