مشاور فرمانده دانشگاه امام حسین (ع)گفت: 22بهمن پایان دوران حقارت و آغاز دورانی عزتمند برای ملت ایران بود.

 

به گزارش بصیر سبزوار،سردار نور اللهی در همایش بزرگ من انقلابی ام بابیان اینکه هرچه انقلاب به‌پیش می‌رود دشمنان نقشه‌های پیچیده‌تری ر برای ما در نظر می‌گیرند اظهار داشت: وظیفه ما اقدام هشیارانه به‌موقع و به‌اندازه برای پاسخگویی و ناامید کردن دشمن است.

 

وی بابیان اینکه امروزه دشمن از براندازی و فروپاشی نظام نا امید شده‌اند تأکید کرد این‌ها مراحلی است که در دستور کار دشمن قرار داشته و پس از ناامیدی از این نقشه کنترل نظام جمهوری اسلامی به‌وسیله نفوذ را در پیش‌گرفته‌اند تا بتوانند سرعت پیشرفت انقلاب را بگیرند.

 

نوراللهی با اشاره به اینکه دشمن برای این نقشه‌ها راهکارهای مختلفی دارد تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین راهبردهای دشمن ایجاد تفرقه در بین ملت است تا این راه بتواند اهرم فشاری بر حکومت اسلامی داشته باشد.

 

وی بحران سازی تصنعی و ایجاد عملیات روانی علیه نظام را از دیگر راه‌های دشمن برای کنترل افزایش قدرت نظام جمهوری اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: غرب با تولید بیش از۲۸۰۰ برنامه ضد ارزشی و ضد فرهنگی سعی دارد در جامعه به عوام‌فریبی دست بزند به‌گونه‌ای که تشخیص حق و باطل به‌آسانی صورت نگیرد.

 

مشاور فرمانده دانشگاه امام حسین (ع) تضعیف باورهای دینی و اعتقادی را در بین جامعه از دیگر نقشه‌های دشمن بیان کرد و افزود: دشمنان انقلاب اسلامی ب این مهم دست‌یافته‌اند که اگر بر اساس باورهای جامعه به اسلام نبود بیش از ۲۳هزار شهید تقدیم اسلام و انقلاب نمی‌شد.

 

نوراللهی با تأکید براین موضوع که ملت ایران هیچ‌گاه برای دست‌یابی به خواسته‌ای خود باج نداده است ادامه داد: دستگیری سربازان آمریکایی در نزدیکی جزیره فارسی در لحظات حساس مذاکرات هسته‌ای نشان داد که ملت ایران هیچ‌گاه از خطوط قرمز خود عدول نخواهد کرد.

 

مشاور فرمانده دانشگاه امام حسین بابیان اینکه ۲۲بهمن ایانی بر دوران حقارت و آغاز عزتمندی ملت ایران بود ابراز داشت: پیش از انقلاب اسلامی ایران ۴۰هزار مستشار آمریکایی در ایران بر قوای مسلح ایران سیطره داشته و اموال کشور را به چپاول می‌کردند.

 

وی در ادامه بابیان اینکه ولایت در کشور محور قدرت جمهوری اسلامی است که تمام مؤلفه‌های قدرت را پیش هدایت می‌کند بیان داشت: تضعیف محور قدرت با استفاده از عملیات غیرمستقیم در دستور کار دشمن قرارگرفته است.

 

نوراللهی بابیان اینکه دشمن حضور ملت در انتخابات و راهپیمایی‌ها را معیاراندازگیری و قدرت و انسجام نظام جمهوری اسلامی قرار داده است تأکید کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن و انتخابات ۷اسفند صحنه قدرت‌نمایی ملت ایران در برابر استکبار جهانی است.

 

مشاور فرمانده دانشگاه امام حسین بابیان اینکه در انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی از تمامی سلایق سیاسی کشور حضور دارند اظهار داشت: اگر در انتخابات ۷اسفند با حضور حداکثری ظاهر نشویم دشمن احساس خواهد کرد در شاخص‌های خود به نتیجه موردنظر رسیده است.

 

انتهای پیام/