هدف ما جلب رضایت خداوند، اولیاء و ابیاء الهی است. زیرا در این دنیا، افراد و ملت‌هایی هستند که حرف حساب را به خوبی نمی فهمند و باید جور دیگری برخورد کنیم

به گزارش بصیر سبزوار،«رضا دامرودی» به ۲۹ تیر ماه ۱۳۶۷ شمسی، یعنی درست ۷ روز قبل از پذیرش قطعنامه‌ی ۵۹۸ از سوی ایران و پایان «دفاع مقدس»، در روستای «دامرود» (از توابع «داراب» در حوالی «سبزوار») متولد شد. او، ۲۷ سال بعد، جامه‌ی دفاع از «نهضت روح الله» بر تن کرده و در جبهه‌ی دفاع از بانوی مقاومت، حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) جان خود را در طبق اخلاص نهاد.
«رضا دامرودی»، به تاریخ شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۴ شمسی، در گرما گرم «عملیات محرم» در نبرد با «مزدوران سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی»، بال در بال ملائک گشود.

آن چه پیش رو دارید، متن آخرین وصیت نامه شهید «رضا دامرودی» است که ۱۲ روز قبل از شهادتش به رشته ی تحریر درآمده:

[متن کامل وصیت نامه ی شهید «رضا دامرودی»]
بسمه تعالی
اینک که به یاری خداوند و پیرو لبیک به رهبر عزیزمان قسمت شد که در مسیر الهی گام بردارم و به عنوان مدافع حرم بی‌بی حضرت زینب(س) قدم بردارم، خوش حالم و به خود می بالم،
هدف ما جلب رضایت خداوند، اولیاء و ابیاء الهی است. زیرا در این دنیا، افراد و ملت‌هایی هستند که حرف حساب را به خوبی نمی فهمند و باید جور دیگری برخورد کنیم. ان شاءالله که مورد شفاعتت بی‌بی حضرت زینب(س) قرار بگیرم.
در پناه خدا باشید
برادر کوچک شما
رضا دامرودی
۱۳۹۴/۷/۱۳

روحمان با یادش شاد
هدیه به روحِ بلند پروازش صلوات
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

وصیت