همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر 17طرح مخابراتی با اعتبار 52 میلیارد ریال در سبزوار به بهره‌برداری رسید.

به گزارش بصیر سبزوار،صبح امروز طی مراسمی در محل مرکز مخابرات توسعه پورت‌های ADSLدر ۵روستا بااعتبار ۵٫۷میلیارد ریال توسعه پورت‌های تلفن ثابت شهرستان بااعتبار ۲۲میلیارد ریال و همچنین ارتقاء۵سایت باقابلیت G3 بااعتبار ۲۵میلیارد ریال به‌صورت همزمان به بهره‌برداری رسید.

 

فرماندار سبزوار در این مراسم بابیان اینکه سبزوار در حوزه زیرساخت های مخابراتی هیچ گونه مشکلی ندارد اظهار داشت: در حوزه ارتباطات به‌روز بوده و از نقش کشوری نیز جلوتر هستیم.

 

احمد برادران بابیان اینکه در سفر اخیر معاون وزیر به شهرستان سبزوار به‌عنوان چهارمین شهر هوشمند کشور به‌عنوان پایلوت انتخاب‌شده تاکید کرد: امروزه ارتباطات به‌عنوان یکی از مبانی سرمایه‌گذاری است و این در صورتی است که متاسفانه ما به‌صورت کامل مصرف‌کننده هستیم.

 

وی با اشاره به زیرساخت های ارتباطی موجود در شهرستان تصریح کرد: می‌توان از ظرفیت موجود برای ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب استفاده کرد.

 

فرماندار سبزوار همچنین به هم کد سازی شماره‌های استانی اشاره کرد و ادامه داد: با این طرح در حدود ۲۱درصد از درآمد مخابرات کاهش پیداکرده که این اقدام در راستای ارائه خدمات به جامعه موردتقدیر است.

 

 

وی بابیان اینکه امروزه شکل مطالبات مردم تغییر پیداکرده ادامه داد: اتصال ادارات مرتبط به‌صورت آنلاین اقدامی در جهت پاسخگویی به این نوع مطالبات و کاهش اتلاف وقت و انرژی است.

 

انتهای پیام/