مدير حمل و نقل و ترافيك شهرداري سبزوار گفت: به منظور كاهش ترافيك ، گردش به راست در كليه چهارراه هاي سطح شهر سبزوار آزاد شد.

به گزارش بصیر سبزوار سبزوار، امیر ناطقی با بیان این مطلب افزود: در این راستا نصب چراغ چشمک زن هشدار دهنده در تقاطع های امیرکبیر و ولیعصر به دلیل کاهش تصادف ها جهت انجام اقدامات ترافیکی و نصب تجهیزات در دستور کار قرار گرفته است.

وی در ادامه اظهار داشت: با توجه به علائم و تجهیزات نصب شده در معابر لازم است رانندگان با صبر و حوصله بیشتری رانندگی کنند تا دیگر شاهد حوادث و گره های ترافیک در سبزوار نباشیم.

ناطقی همچنین تصریح کرد: به علت انجام عملیات پیاده راه سازی خیابان شریعتمداری فعلا به صورت آزمایشی خیابان صائب حد فاصل خیابان کاشفی تا میدان فرمانداری یک طرفه شده است.

مدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری سبزوار خاطرنشان کرد: این اقدامات با توجه به برگزاری جلسات شورای هماهنگی ترافیک شهرستان در ماه های دی و بهمن سال جاری اخذ و مصوبات آن اخیرا به مدیریت حمل و نقل در حوزه معاونت خدمات شهری ابلاغ شده است.

او در پایان گفت: از این پس ساماندهی وسایل نقلیه امداد خودرو در محدوده شهر برابر ابلاغیه وزارت کشور و مصوبات شورای عالی ترافیک کشور توسط سازمان تاکسیرانی با همکاری نیروی انتظامی صورت خواهد گرفت.

 

منبع: روابط عمومی شهرداری