فرماندار سبزوار از افتتاح 63پروژه همزمان با دهه فجر امسال در سبزوار خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار،احمد برادران عصر امروز در جلسه شورای اداری با اشاره به دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در طی ۳۷سال گذشته اظهار داشت: در ایام‌الله دهه فجر امسال نیز ۶۳پروژه عمرانی بااعتباری بالغ‌بر ۱۲۳میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی بابیان اینکه دو عامل انسجام وحدت و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی سبب پیروزی و بقای این انقلاب بوده است تصریح کرد: آنچه مهم است در شرایط امروز نیز باید به این دو عامل باید توجه ویژه و خاص داشته باشیم وآن را به‌عنوان تکلیف شرعی خود بدانیم.

 

برادران در ادامه بیان کرد: در بررسی عملکرد نظام جمهوری اسلامی در حوزه خدمات زیربنایی در مقایسه با انقلاب‌های دیگر که منشأ مادی داشته‌اند نیز انقلاب اسلامی دارای رکورد هستیم.

 

فرماندار سبزوار با اشاره به اینکه بیان دستاوردهای انقلاب همان‌قدر که برای مسئولان سودمند است سبب خواهد شد تا نسل جوان و نوجوانی که زمان انقلاب را درک نکرده‌اند نیز با انقلاب آشنا شوند.

 

وی با اشاره به اقتدار جمهوری اسلامی در مجامع بین‌المللی تصریح کرد: علی‌رغم تمام توطئه‌های استکبار برای براندازی و شکست جمهوری اسلامی امروزه ایران دارای اقتدار بین‌المللی و عزت روزافزون است.

 

برادران ادامه داد: امروزه افتخار می‌کنیم با تمام فراز و نشیب‌ها در ح.زه خدمات به مردم کشوری دارای رکورد هستیم و خدمات در حوزه‌های بهداشت آب آشامیدنی و خدمات رفاهی دیگری را به دورترین نقاط کشور رسانده‌ایم که تمام این موارد به برکت انقلاب است.

 

فرماندار سبزوار همچنین با انتقاد از برخی دستگاه‌های اجرایی در مورد شرکت در مراسم‌های ملی و مذهبی تاکید کرد: حضور در مراسم‌های ملی و مذهبی جزئی از وظایف مدیران دستگاه‌ها است باید در روزهایی جشن انقلاب شاهد فضایی آذین‌بندی شده در شهر باشیم.

انتهای پیام/