بیش از 1800نفر داوطلب در آزمون جذب نیروی بیمارستان حشمتیه سبزوار رقابت کردند.

به گزارش بصیر سبزوار، معاون توسعه مدیریت و منابع  در حاشیه برگزاری آزمون بکار گیری نیرو های اداری  و پشتیبانی دانشگاه اظهار داشت : آزمون بکار گیری نیروی اداری و پشتیبانی به صورت شرکتی صبح امروز جمعه دوم بهمن ماه سال جاری با شرکت ۱۸۴۴ نفر برگزار شد .

 

علیرضا قائمی فرد با اشاره به اینکه دانشگاه از ابتدای امسال ۳ آزمون جذب نیرو  داشته است ، گفت : با توجه به اولویت دولت یازدهم به حوزه سلامت و حمایت های وزارت بهداشت،  آزمون استخدامی پیمانی کادر درمانی بیمارستان حشمتیه با شرکت ۱۷۰۰ نفر خرداد ماه سال جاری برگزار شد و ۳۶۰ نفر در رشته های در مانی  و بهداشتی پذیرفته شده و مراحل گزینش و دوره های آموزشی خود را به پایان رسانده اند و بعد از افتتاح بیمارستان در محل خدمتی خود مشغول به ارائه خدمات درمانی می شوند .

قائمی فرد در ادامه افزود: جهت تامین نیروی اداری ، خدمات و سرایداری به صورت برون سپاری ( شرکتی ) در راستای شایسته گزینی و برقراری عدالت در جذب نیرو ، آزمون مشاغل خدماتی و سرایداری با شرکت ۲۰۰۰ نفر واجد شرایط شرکت در آزمون ،در تاریخ بیست و نهم آذر ماه سال جاری برگزار و ۱۷۰ نفر در این مرحله پس ا ز طی مراحل مصاحبه و گزینش نهایی شده اند .

وی  گفت : امروز از ۱۹۵۲ نفر متقاضیان واجد شرایط که کارت ورود به جلسه  را  گرفتند ۱۸۴۴ نفر در ۱۴ رشته شغلی مورد نیاز با هم رقابت کردند . نتایج این  آزمون نیمه اول بهمن ماه سال جاری از طریق پایگاه خبری و اطلاع رسانی دانشگاه www.medsab.ac.ir  اعلام می شود .

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در پایان ضمن تشکر حمایت های ریاست و  اعضای هیات رئیسه دانشگاه و از زحمات تمامی عوامل اجرایی بخصوص  حوزه های مدیریت منابع انسانی ، حراست ، پشتیبانی ، اداره بازرسی و شکایات ، گزینش ، فناوری اطلاعات و روابط عمومی  دانشگاه که در برگزاری ۳ دوره آزمون استخدامی حضور موثری داشتند قدر دانی نمود .

 

انتهای پیام/