معاون بازرسی سازمان بسیج گفت: حضور نیروهای ایرانی در جغرافیای جهان اسلام و کشورهای محور مقاومت از نوع مستشاری است.

 

سرتیپ پاسدار حسینعلی یوسفعلی زاده در گفتگو با بصیر سبزوار با اشاره به حضور نیروهای ایرانی در مناطق سوریه و عراق و همچنین افزایش تعداد شهدای مدافع حرم در برخی از مقاطع زمانی اظهارداشت: حضور ایران در منطقه به عنوان نیروی عملیاتی نبوده وتنها توان مستشاری ایران است که به رزمندگان در محور مقاومت کمک می کند.

 

وی با بیان اینکه برخی اوقات مستشاران ایرانی برای شناسایی بهتر منطقه و دیدن آرایش و تجهیزات دشمن و دستیابی به اطلاعات دقیق مجبور به حضور در مناطق عملیاتی می شوند تاکید کرد: این حضور نیروها برای شناسایی در مناطق سبب می شود که نیروها در تیرس قرار گرفته و به فیض عظیم شهادت نائل شوند.

 

یوسفعلی زاده در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر درخواست حضور نیروهای مستشاری در مناطق پس از افزایش تعداد شهدا تصریح کرد: خون شهید می جوشد و با اعلام خبر شهادت هرکدام از مدافعین حرم این درخواست های مشتاقان برای دفاع از حرم اهل بیت افزایش ۱۰ها و ۱۰۰ها برابری داشته است.

 

معاون بازرسی سازمان بسیج با بیان اینکه در کشورهای محور مقاومت اعم از سوری و عراق رزمنده به اندازه کافی وجود دارد خاطر نشان کرد: این کشور ها هیچ گاه ازایران تقاضای لشگر و نیرو نداشته اند وتنها توان مستشاری ایران و نیروهای تخصصی ایران است که به کمک این کشور ها می روند.

 

انتهای پیام/