مسئول دفتر حوزه نمایندگی سپاه ناحیه مقاومت سبزوارگفت: دشمنان برای نفوذ در انتخابات نقشه های فراوانی کشیده اند.

 

به گزارش بصیرسبزوار حجت الاسلام حسین علیپور در مجمع عالی بسیج شهرستان با بیان اینکه امروزه شرکت در انتخابات یکی از جایگاه های بیعت با پیامبر ائمه و ولایت است اظهارداشت: دشمنان اسلام برای نفوذ در انتخابات نقشه هایی کشیده اند که از همین امروز انجام آنها را آغاز کرده اند.

 

وی با بیان اینکه باید در فضای امروز روشنگری را در پیش بگیریم تاکید کرد: اینکه رأی های خاکستری را روشن کنیم وآنها را به سمت راه صلاح هدایت کنیم وظیفه ای خطیر است که به امانت بر دوش ما گذاشته شده است.

 

علیپور با اشاره به بیانات رهبری در چند ماهه اخیر و تکرار بیش از ۹۰بار کلمه نفوذ در فرمایشات شان تصریح کرد: وظیفه امروز ما کمک به تشکیل مجلسی محکم و به دور از افراد نفوذی است تا به قدرت استقلال و آزادی کشور بیافزاییم.

 

مسئول دفتر حوزه نماینگی سپاه ناحیه مقاومت سبزوار در ادامه با بیان اینکه ولایت و ولایت پذیری خط قرمزما و نظام است خاطر نشان کرد: کسانی که کاندیدا شده اند باید برائت خود را از فتنه و فتنه گران به عیان اعلام کنند.

 

وی با اشاره به برخی سوالات در این مدت مبنی بر شناخت فرد اصلح ابراز داشت: نباید افرادی را انتخاب کنیم که دشمن از راه پیدا کردن آنها به مجلس ابراز خوشحالی می کند.

 

علیپوردرادامه تاکید کرد: باید سعی کنیم تا مجلسی تشکیل شود که سبب خواری و زبونی دشمن شود ودر راه حفظ کرامت کشور و اسلام بکوشد.

 

انتهای پیام/