پس از پایان یافتن بررسی صلاحیت نامزدهای انتخاباتی در هیئت نظارت استان 5 نامزد از 30نامزد تایید صلاحیت شده در هیئت اجرایی سبزوار رد صلاحیت شدند.

به گزارش بصیر سبزوار، بر اساس شنیده ها حسین مقصودی جواد علیکردی محمد سالاری محمود پسندیده و شهرام دلبری ۵نامزدی هستند که صلاحیت آنها توسط هیئت نظارت استان تایید نشده است.

همچنین گفتنی است حسن سید آبادی و مرتضی خیر آبادی نیز که از حوزه های انتخابی نیشابور و تهران نامزد انتخابات این دوره از مجلس بوده و قصد تغییر حوزه انتخابی به سبزوار را داشته اند نیز تایید صلاحیت نشده اند.
گفتنی است رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان در نشستی خبری با گلایه از روند تایید صلاحیت نامزدها در هیئت اجرایی برخی از شهرستان ها بیان کرده بود هیات های اجرایی امنای مردم هستند ولی متاسفانه گزارشاتی به دست ما رسیده است که برخی از این دوستان به دستورات قانون دقت کافی را به خرج نداده اند.

حجت الاسلام محرابی با بیان اینکه اشکال کار این عزیزان این است که استعلامات دیر به دست آنها رسیده است، گفت: در استان خراسان رضوی اسنادی وجود دارد که کسانی که سند رسمی وزارت اطلاعات و قوه قضاییه را داشته اند، تایید صلاحیت شده اند.

 

انتهای پیام/