مسئول روابط عمومی سپاه ناحیه سبزوار از اکران تعدادی از فیلمهای جشنواره عمار در این ناحیه خبر داد.

به گزارش بصیر سبزوار، ستوان یکم پاسدار محمدعلی یاوری گفت : همزمان با موج اکران های مردمی فیلمهای جشنواره عمار در سطح کشور گزیده ای از این فیلمهای زیبا و پر محتوا در محل حسینیه عاشقان ثار ا… (ع) سپاه سبزوار با حضور کارکنان و نیروهای وظیفه این ناحیه اکران گردید.

 

وی با اشاره به ادامه این اکران ها ادامه داد : با توجه به تعداد زیاد این فیلمها و هدفمند و آموزنده بودن غالب آثار در روزهای آتی نیز به تناسب زمان موجود، اکران این فیلمها ادامه خواهد داشت.

 

وی افزود : یکی از مهمترین ویژگی های این فیلمها توجه خاص به مفاهیم دینی و انقلابی و همچنین مبانی گفتمانی انقلاب اسلامی است که در طول سالهای پس از انقلاب از نظر هنرمندان کشورمان مغفول مانده است.

 

یاوری تصریح کرد : زیبا ترین تجلی این جشنواره ایجاد زمینه برای بروز و ظهور هنر انقلابی جوانان مومن و متدین و دلبسته به انقلاب اسلامی است که متاسفانه در فضای هنر فعلی کشور جایگاهی نداشتند.

 

مسئول روابط عمومی سپاه سبزوار با انتقاد از عدم توجه غالب هنرمندان پر سابقه و حرفه ای کشور از جمله فیلمسازان به تولید آثار فاخر انقلابی خاطر نشان کرد : متاسفانه دغدغه بسیاری از فیلمسازان حال حاضر سینماو تلویزیون تولید آثاری است که فروش بیشتری داشته باشد و کمتر شاهد تولید فیلمهایی با محتوی صد در صد اسلامی و انقلابی هستیم.

 

وی اظهار امیدواری کرد : امید است جشنواره عمار این خلاء مهم را  در عرصه سینما و تلویزیون و خلق آثار غنی و پرمغز اسلامی و انقلابی پر کند و منشا خیرات و برکات بسیاری برای جمهوری اسلامی ایران باشد.

 

انتهای پیام/