فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار گفت: طرح اقتصاد مقاومتی 15 پروژه در قالب صنایع تبدیلی زود بازده اجرا شده که برای اجرای این طرح‌ها اعتبار 450 میلیون تومان از محل تسهیلات اختصاص یافته است.

به گزارش بصیر سبزوار، سرهنگ پاسدار امین اله مظلوم اظهارداشت: ۷۱ طرح اقتصاد مقاومتی در سال جاری اجرا شده که برای اجرای آنها اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان از محل وام‌های اشتغالزایی پرداخت شده است.

 

وی با بیان اینکه ما در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی از شهرستان‌های پیشرو در استان هستیم تصریح کرد: طرح‌های اجرا شده در قالب احداث گلخانه، استخر پرورش ماهی، مراکز پرورش و تولید بلدرچین، شترمرغ، قارچ و گیاهان دارویی اجرا شده است.

 

مظلوم  ادامه داد: از این تعداد طرح اقتصاد مقاومتی ۱۵ پروژه در قالب صنایع تبدیلی زود بازده اجرا شده که برای اجرای این طرح‌ها اعتبار ۴۵۰ میلیون تومان از محل تسهیلات اختصاص یافته است.

 

وی افزود: این طرح‌های زود بازده در قالب صنایع بسته بندی و صنایع تبدیلی بخش کشاورزی اجرا شده است.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار با بیان اینکه بخش زیادی از این طرح‌ها در بخش محروم روداب سبزوار اجرا شده است گفت: با اجرای این طرح‌های اقتصاد مقاومتی اشتغال خوبی برای ۲۵۰ تن از متقاضیان در مناطق محروم  این دو شهرستان ایجاد شده است.

 

وی با تاکید براینکه سپاه برای اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی و عملی کردن فرامین مقام معظم رهبری آمادگی دارد خاطرنشان کرد: این طرح‌های اقتصاد مقاومتی با هدف اشتغالزایی،رفع محرومیت، کارآفرینی و کمک به توسعه کشور اجرا می‌شود.

 

انتهای پیام/