امام جمعه موقت سبزواربا محکوم کردن اعدام شیخ نمر توسط رژیم ال سعود گفت: این رژیم به خیال خاموش کردن صدای شیخ نمر این اقدام را انجام داد امام خون این عالم سبب بیداری در جامعه عربستان خواهد شد.

به گزارش  بصیر سبزوارحجت الاسلام صادق ابراهیمی با بیان اینکه عربستان در حال جرای نقشه های آمریکا در منطقه است ادامه داد: این خونریزی ها پایه های این حکومت را متزلزل کرده است.

 

وی با اشاره به جنگ های نیابتی که دشمنان در منطقه به راه انداخته اند تاکید کرد: غرب در صدد است تا با ایجاد اختلاف بین مسلمانان به اهداف شوم خود برسد و پروژه اسلام هراسی را از طریق مسلمان نشان دادن تروریست ها انجام می دهد.

 

ابراهیمی همچنین با بیان اینکه وحدت مهم ترین عامل برای پیروزی است تصریح کرد: تکیه بر روی نقاط مشترک است که می تواند سبب انسجام بین مسلمانان در تمام دنیا شود.

 

وی با اشاره به جنایات عربستان در یمن و حمایت مالی این حکومت از تروریست ها در سوریه و عراق خاطر شنان کرد: عربستان بازیگر بی چون و چرای استکبار در منطقه است.

 

امام جمعه موقت سبزوار انجام این جنایت را ریشه دار عنوان کرد و ادامه داد: سابقه تاریک عربستان پر است از اقدامات وحشیانه در خاموش کردن صداهایی که سبب بیداری مردم می شود.

 

انتهای پیام/