معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح گفت: درس شهدای هویزه به تمام بشریت بود و علما و اساتید و طلایه داران آموزش کشور باید این درس را نهادینه کرده و برای نسل ها آینده حفظ کنند.

به گزارش  بصیر سبزوار سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی در یادواره شهدای هویزه در سبزوار با بیان اینکه انقلاب اسلامی در مراحل مختلف با تقدیم ارزشمند ترین انسانها از انقلاب خود دفاع کرده است اظهارداشت: بعد از جنگ انقلاب ما به اقصی نقاط دنیا صادر شده است و آمریکا علی رغم تمام تلاش های خود برای جلوگیری نتوانست به موفقیتی دست پیدا کند.

 

وی با اشاره به ایجاد جنگ های نیابتی توسط آمریکا و هم پیمانانش در منطقه تصریح کرد: غرب در حال حاضر دست به ضد حمله زده است و برای جلوگیری از نفوذ ایران در اروپا و آمریکا اقدام به چنین جنایت هایی می کند.

 

معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا  در ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه این اقدامات آمریکا ما را بر پان داشته تا کیلومترها دورتر از مرزهای خود اقدام به دفاع کنیم خاطرنشان کرد: جوانان ما با مجاهدت های پیروزمندانه خود در دفاع از انقلاب به شهادت می رسند و این انقلاب امروز در یمن ،بحرین،فلسطین و عراق شکل گرفته است.

 

سرلشکر ایزدی به جبهه دیگری اشاره کرد و افزود: امروزه جبهه دیگری نیز در داخل کشور داریم که در آن دشمن با استفاده از تمام تجارب خود در طی سال ها مبارزه با ایران، سعی در ایجاد انقلاب های مخملی در کشور به صورت بسیار قوی می کند.

 

وی با بیان اینکه هرکجا خطری کشور را تهدید می کند رهبرمعظم انقلاب آن را جلوتر از بروز پیش بینی کرده و به ما گوش زد می کنند ادامه داد: ما نیز باید مانند شهدای گروه اخلاص هویزه به رسالت خود که همان اطاعت از ولی است عمل کنیم.

 

سرلشکر ایزدی ادامه داد: عوامل مختلفی برای نفوذ دست به دست هم می دهند که از جمله آن تاثیر بر نخبگان و مسئولین سیاسی در حوزه های مختلف فرهنگی،هنری سیاسی و اجتماعی است تا بتوانند انقلاب را به استهاله بکشانند.

 

وی با اشاره به اقدامات و جان فشانی های شهدای هویزه تصریج کرد: برای مبارزه با دشمن باید هشیار و بیدار باشیم و اگر در این مبارزه با بصیرت باشیم دشمن نمی تواند به ما ضرری وارد کند.

 

معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا  در ستاد کل نیروهای مسلح به اقدامات ومبارزات شیخ زکزاکی در نیجریه اشاره کردو افزود : امروزه به لطف روشنگری های این مرد بزرگ است که بیش از ۱۴میلیون شیعه در نیجریه آماده جان فشانی در راه امام حسین (ع) هستند.

انتهای پیام/