مسول دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه سبزوار در گفتگو با بصیر سبزوار گفت: وزارت خارجه كشورمان مي بايست بر خورد جدي و در شان جمهوري اسلامي با عربستان سعودي داشته باشند .

 

به گزارش بصیر سبزوار حجت الاسلام حسین علیپور گفت : عالم مظلوم و مجاهد فی سبیل ا… شهید شیخ نمر مصداق واقعی آیه “ولا تحسبن الذین قتلو ا فی سبیل ا… امواتا  بل احیاء عند ربهم یرزقون ” بود و قطعا امروز زنده تر از هر روز می باشد .

 

وی افزود:حقیقتا این عالم عزیز به مولایش سیدالشهداء علیه السلام اقتدا کرد و در راه بصیرت افزایی و دفاع از مظلوم در برابر ظالمان ویزیدیان زمان خاموش ننشست و جان عزیزش را در این راه تقدیم کرد

 

حجت الا سلام علیپور ادامه داد: قطعا اعدام شیخ نمر برای دشمنانش و ال سعود خائن مایه ننگ وخفت است واین خائنین  بدانند که نمی توانند فریاد حق خواهی را در دنیا خاموش کنند .

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سبزوار تصریح کرد : انان که دست هایشان تا مرفق به خون بی گناهان در اقصی نقاط عالم از نیجریه تا سوریه و عراق و بحرین و یمن آغشته است امروز با این خیانت جدید روی خود را سیاه تر از گذشته کردند و خود را به مهلکه نابودی نزدیک تر کردند.

 

 

وی در پایان خطاب به دولتمردان جمهوری اسلامی ایران گفت : عربستان با یک فرار رو به جلو خود را طلبکار فرض کرده اعلام قطع رابطه دیپلماتیک با ایران نموده است که لازم است دستگاه دیپلماسی با بر خوردی قاطع و جدی و در شان و اقتدار جمهوری اسلامی با این آل منحوس شور انقلابی را در رگهای مومنین جاری نمایند.

 

انتهای پیام/