بسمه تعالی پیامبر اکرم ص: یک بار پیکار در راه خدا، نزد من محبوب تر از به جا آوردن چهل حج است. این روز ها همه این حقیقت را در یافته اند که رژیم آل سعود در عرصه های مختلف از جمله سیاسی،نظامی،امنیتی و اقتصادی شکست سنگینی خورده است.اعدام شیخ نمر ادامه اشتباهات سعودی ها […]

بسمه تعالی
پیامبر اکرم ص:
یک بار پیکار در راه خدا، نزد من محبوب تر از به جا آوردن چهل حج است.
این روز ها همه این حقیقت را در یافته اند که رژیم آل سعود در عرصه های مختلف از جمله سیاسی،نظامی،امنیتی و اقتصادی شکست سنگینی خورده است.اعدام شیخ نمر ادامه اشتباهات سعودی ها در تهاجم نظامی به مردم یمن،حمایت از کشتار مردم بحرین و سرکوب مخالفان و منتقدان آل خلیفه در این سرزمین است.
شاید هدف از این حرکت سفاکانه و جلادانه این است که هم مردم منطقه را مرعوب کنند و هم پیغام بدهند به تمام کسانی که به نحوی بخواهند علیه سیاست های دیکتاتور مآبانه آل سعود قیام کنند.اما با این اشتباه بزرگ باز هم دست و پایی بیش نزدند و بیشتر از قبل در منجلاب اشتباهات خود فرو رفتند.تاکید می کنیم که آل سعود باید منتظر پیامد های سخت این سیاست عقیم و غیر مسؤلانه باشد و مطمئن باشد که باید تاوان سختی را بپردازد.
درحالی که تروریست های افراطی و تکفیری امنیت و آسایش ملت های منطقه را سلب و ثبات و موجودیت برخی کشورهای منطقه را تهدید می کند،اعدام شخصیتی بزرگ مانند شیخ نمر که ابزاری جز سخن گفتن برای پیگیری اهداف سیاسی و دینی خود نداشت،تنها عمق بی تدبیری و بی مسؤلیتی را نشان می دهد.
ما دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار با عرض تبریک و تسلیت خدمت امام زمان(عج)و مقام معظم رهبری،اعلام انزجار خود را از رژیم کثیف آل سعود اعلام میداریم و اطمینان داریم که به فضل خدا به زودی انتقام شیخ نمر گرفته خواهد شد
والسلام
تحلیل و بررسی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار