امام جمعه روداب گفت: آل سعود به زودی تاوان جنایت خود علیه شیخ نمر را خواهد داد.

 

 

حجت الاسلام اسماعیل کیانی در گفتگو با بصیر سبزوار اظهارداشت: اعدام شیخ نمر توسط رژیم آل سعود جنایتی است علیه بشریت و این رژیم به زودی تاوان تمام جنایات خود را پرداخت خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه ایجاد اختلاف در بین شیعه و سنی راهکارهای دشمن برای رسیدن به اهداف خود است تصریح کرد: دشمن با اینگونه اقدامات توسط حاکمان به ظاهر مسلمان سعی در القای شیعه هراسی در بین مسلمانان دارد تا به این اختلافات دامن بزند.

 

کیانی با اشاره به سخنان مقام معظم  رهبری در نا امیدی از سیاست مداران برخی از کشورهای اسلامی  تاکید کرد: در حال حاضر وظیفه علمای مسلمان روشنگری و آگاه سازی  امت اسلامی است تا با تکیه بر وحدت از اختلافات بکاهند.

 

امام جمعه روداب نفوذ در منطقه را با ایجاد اختلاف را از نقشه های دشمن دانست و خاطر نشان کرد: باید حواسمان را معطوف به نقشه های دشمن کنیم تا بتوانیم از این تهدیدات فرصت ایجاد کنیم.

 

کیانی اعدام شیخ نمر را با فاصله زمانی کوتاه از دستگیری علامه زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه را از پروژه های شیعه هراسی استکبار توسط ایادی آنها دانست و افزود: دست آمریکا و صهیونیست ها در هر دو جریان به وضو قابل مشاهده است.

 

وی همچنین با بیان اینکه دستگاه دیپلماسی کشور باید رویکرد جدی با این جنایت اتخاذ کند تصریح کرد: متاسفانه رفتارهای همراه با مماشات وزارت امور خارجه در برخورد با حوادثی نظیر تعرض به دو نوجوان ،سقوط جرثقیل درمسجد الحرام و همچنین فاجعه منا که منجر به جان باختن بسیاری از حجاج شد سبب می شود تا این رژیم دست به جنایات بزرگ تری بزند.

 

کیانی تاکید کرد: اینگونه رفتار از سوی دستگاه دیپلماسی و عدم برخورد جدی سبب می شود تا جان علمای دیگر در عربستان به خطر بیافتد و شیعیان این مناطق هیچگونه امنیت جانی نداشته باشند.

انتهای پیام/