امام جمعه موقت سبزوار گفت: ترویج فرقه گرایی از سوی دشمن در جهت اختلاف افکنی و ضربه زدن به اسلام است.

 

به گزارش بصیر سبزوار،حجت الاسلام صادق ابراهیمی در خطبه های نماز جمعه سبزوار بابیان اینکه دشمن از روی دشمنی خود سعی در ایجاد فرقه های دروغین در اسلام کرده است بیان داشت: ترویج عقاید تکفیری و سلفی مانع از وحدت دنیای اسلام می شود که خواست دشمن است.

 

وی با بیان اینکه رهبرمعظم انقلاب در بیانات اخیر خود به این مسئله اشاره کردند که امیدی به سیاست مداران کشورهای مسلمان ندارند ادامه داد: برای ایجاد این وحدت باید ملت ها دست به کار شده و اقدامات برای وحدت دنیای اسلام را منجر شوند.

 

ابراهیمی همچنین با اشاره به ظهور و بروز افرادی که به صورت دروغ ادعای مهدویت و نایب امام زمان را دارند تصریح کرد: دشمن از اتحاد شیعه ضربه های فراوان خورده و سعی در ایجاد داعش در بین شیعیه دارد.

 

امام جمعه موقت سبزوار با بیان اینکه ایجاد این گونه فرقه های به شدت به مسلمانان و شیعه ها ضربه وارد کرده خاطر نشان کرد: افراد متدین و انقلابی بودند که در غبار این فتنه ها و جعلیات فرسنگ ها از اسلام دورشده و را بازگشتی پیدا نکردند.

 

وی همچنین به سالروز کشف حجاب توسط پهلوی اول اشاره کردو تاکید کرد: تطهیر خاندان پهلوی پروژه ای است که دشمن در حال حاضر سعی در اجرای آن دارد.

 

ابراهیمی با بیان اینکه ساخت خاطرات جعلی و بدون منبع از حسنات پهلوی ها و رواج آن در فضای مجازی حربه دشمن برای تطهیر طاغوت است.

 

وی تاکید کرد: این پروژه با هدف بی اعتماد کردن جوانان و نوجوانانی است که در دوران پهلوی نبوده و سعی در شعله ور کردن برخی ناراحتی های آنان از مشکلات اقتصادی و برخی مسئولین است.

انتهای پیام/