معاون بازرسی سازمان بسیج گفت: استکبار جهانی از ابتدای انقلاب سیلی های فراوانی از پیوند بین امام و امت خورده است.

به نقل از بصیر سبزوارسرتیپ دوم پاسدار حسینعلی یوسف علی زاده در همایش بزرگداشت حماسه نهم دی در سبزوار با بیان اینکه دشمنان با طراحی دقیق و آرزوهای بزرگ پای در فتنه ۸۸گذاشتند اظهارداشت: این بار نیز پیوند نا گسستنی امت با امام خویش سیلی محکمی بر دهان استکبار زد و سبب شد تا حماسه نهم دی ماه خلق شود.

 

وی با اشاره به اینکه این پیوند رمز جاودانگی نظام جمهوری اسلامی ایران است تاکید کرد: صاحب نظران غربی نیز به این نتیجه رسیده اند و سعی دارند تا این پیوند را از هم جدا کرده و سبب براندازی نظام جمهوری اسلامی شوند.

 

یوسف علی زاده با بیان اینکه بعد از انتخابات ۸۸و ایجاد فتنه صهیونیستی،آمریکایی کور سویی از امید در دل دشمنان ایجاد شده بود تا بتوانند چراغ ولایت را از کشور بگیرند و جامعه را در بی بصیرتی قرار دهند ادامه داد: این بار نیز مردم با پیروی از ولایت خیزش و موجی را ایجاد کردند که فریاد را از خاک تا افلاک برده و سبب غرق فتنه و فتنه گران شد.

 

معاون بازرسی سازمان بسیج با اشاره به حضور و اقدامات بسیج درخاتمه دادن به قائله ۸۸تاکید کرد: بسیج تمام شدنی نیست و امروز با صدور تفکر بسیجی است که کشورهای محور مقاومت در برابر استکبار و گروههای تکفیری، دست نشانده آمریکا و اسرائیل ایستادگی می کنند.

 

وی با انتقاد از رفتار برخی خواص در بدست آوردن دل دشمنان خاطر نشان کرد: عزت ما در نرم کردن دل دشمنان نیست و شعار مرگ بر آمریکا را با اعتقاد به شیطان بودن آن تا ابد سر خواهیم داد.

 

یوسف علی زاده با بیان اینکه سازش ناپذیری با دشمنان خصوصیت اصلی ما است تصریح کرد: هیچ گاه امام خویش را تنها نگذاشته و محال است تا نسبت به ظلم در اقصی نقاط جهان بی تفاوت باشیم.

 

وی هدف اصلی آمریکا را نفوذ جریانی در کشور دانست و افزود: کسانی که جاده حضور آمریکا در کشور را فراهم می کنند نفوذی بوده و سعی دارند تا این راه را برای دشمن هموار کنند.

 

یوسف علی زاده با بیان اینکه متاسفانه برخی در کشور سعی دارند تا فتنه ۸۸ و اقدامات سران فتنه به فراموشی سپرده شود و نمی خواهند حماسه نهم دی ماه جاودانه شود ادامه داد: احزاب و گروهها و همچنین کاندیداهای مجلس در انتخابات پیش رو باید مرز خود را با فتنه و فتنه گران مشخص کرده و اعلام کنند با ولایت هستند و یا همراه فتنه گران.

انتهای پیام/