شایان ذکر است حسین گلزار با مستند «قهرمانان خانه ما» در بخش نقد درون گفتمانی، جنگ نرم، فتنه88 و تاریخ سیاسی و مهدی احمدی با مستند «رنج عشق» در بخش جبهه فرهنگی و اقتصاد مقاومتی به بخش مسابقه این جشنواره راه یافتند.

به گزارش بصیر سبزوار، دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار در فاصله کم‌تر از یک روز مانده به آغاز ششمین دوره این رویداد سینمایی، اسامی آثار راه یافته به بخش مسابقه «مستند» و «انیمیشن» را اعلام کرد.بر اساس این گزارش، براساس اعلام دبیرخانه ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار، از میان ۶۲۰ اثر رسیده به بخش «مستند»، ۷۳ اثر و از میان ۱۴۰ اثر رسیده به بخش «انیمیشن»، ۳۱ اثر به بخش مسابقه این جشنواره راه یافتند.

بنابرین گزارش، آثار برگزیده این دو بخش هم اکنون توسط ۴ تیم در حال داوری است که بخش مستند دارای سه بخش « نقد درون گفتمانی، جنگ نرم، فتنه۸۸ و تاریخ سیاسی»، « بیداری اسلامی، ایران و آمریکا و هفت تیر» و « جبهه فرهنگی و اقتصاد مقاومتی» است. آثار بخش مسابقه «داستانی» نیز به زودی اعلام می‌شود و به همراه دو بخش فوق در اختتامیه ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار معرفی و تقدیر می‌شوند.

شایان ذکر است حسین گلزار با مستند «قهرمانان خانه ما» در بخش نقد درون گفتمانی، جنگ نرم، فتنه۸۸ و تاریخ سیاسی و مهدی احمدی با مستند «رنج عشق» در بخش جبهه فرهنگی و اقتصاد مقاومتی به بخش مسابقه این جشنواره راه یافتند.
گفتنی است اثر «دگر عضو ها را نماند قرار» به کارگردانی سعید ارغیانی در بخش فیلم ما به بخش مسابقه راه یافته است.

همچنین این آثار از تاریخ نهم تا شانزدهم دی ماه، به طور همزمان در سینما فلسطین تهران و محل‌های اکران مردمی سراسر کشور به نمایش درمی‌آیند./سلام سربدار