رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر سبزوار گفت: متاسفانه در رویکرهایمان از مسائل کلان غافل مانده و بیشتر به رفع مسائل خرد پرداخته ایم.

جلال تعصبی در گفتگو با بصیر سبزوار،با بیان اینکه قانون شوراها ظرفیت های زیادی و فرصت های فراوانی دارد اظهارداشت: باید سهم شورا را برای توسعه شهر از این قانون استخراج کرده و به مرحله فعلیت برسانیم.

 

وی با اشاره به اینکه در بخش هایی از کار قوی شده ایم و این سبب شده است تا برخی مسائل مورد غفلت قرار گیرد ادامه داد: شورا در ارتباط گیری با مردم ومراجعین بسیار خوب عمل کرده و این امر سبب شده تا از پرداختن به مسائل کلان شهری باز بماند.

 

تعصبی ادامه داد: روزانه مراجعینی در شورا شهر حضور پیدا می کنند و مشکلات خود را با اعضا در میان می گذارند که در طول دوره شورا تعداد آنها به حدود ۱۰هزار مراجعه کننده می رسد و این سبب مشود تا سهم بیش از ۲۰۰هزار نفر باقی مانده مردم از شورا نادیده گرفته شود.

 

عضو شورای شهر با بیان اینکه بسیاری از مردم مشکلات گوشه و کنار شهر را به خوبی درک می کنند تاکید کرد: برای توسعه و پیشرفت باید تصمیمات کلان اتخاذ کرد.

 

وی با بیان اینکه توسعه در همکاری و همراهی دستگاه ها در کنار یک دیگر خواهد داد تصریح کرد: برای پیشرفت با ید تصمیمات شورا و شهرداری به هم نزدیک شود.

 

تعصبی با ابراز نارضایتی از برخی برنامه وبودجه ها که متاسفانه هیچ گاه به مرحله عمل نمی رسند خاطر نشان کرد: متاسفانه هرساله برنامه ای تحت عنوان برنامه یک ساله شهرداری ها تصویب می شود که هیچ گاه به جلسه اول طرح حهم نمی رسد تا اینکه بخواهد برنامه محقق شده و سبب خدمت رسانی به شهروندان باشد.

 

عضو شورای شهر همچنین با اشاره به هدم هماهنگی برخی پروژه ها با برنامه از پیش تعیین شده تاکید کرد: متاسفانه عدم تقید به برنامه نیز مشکلی است که سبب می شود در میانه راه خساراتی متوجه بودجه شود.

 

انتهای پیام/