مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه سبزواردر جمع کارکنان این ناحیه گفت : مسئله وحدت سفارش قرآن و اهل بيت علیهم السلام است.

حجت الاسلام حسین علیپور درگفتگو با بصیر سبزوار، ضمن گرامیداشت ایام نورانی هفته وحدت و میلاد پر خیر و برکت رسول مکرم اسلام (ص)گفت: خداوند در قرآن کریم همه مسلمین را به چنگ زدن به ریسمان الهی سفارش می کند و از تفرق پرهیز می دهد و ائمه طاهرین نیز همیشه سفارش به وحدت بین مسلمین می نموده اند.

 

وی افزود: مسئله وحدت به معنای برگشتن از اعتقادات نیست بلکه به معنای تمرکز روی نقاط مشترک اعتقادی و همدلی و برادری در مورد مسائل اجتماعی و سیاسی و دشمن شناسی است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سبزوار با اشاره به جریانات و افرادی که سعی در شکستن وحدت مسلمین و ایجاد تفرقه و دشمنی بین شیعه و سنی می کنند، گفت: این اقدامات راه را برای نفوذ دشمن و جبهه  استکبار در ملل مسلمان باز می کند که نتیجه آن استثمار کشورهای اسلامی در زمینه های مختلف است و قطعا” افرادی که هیزم این آتش دشمن را فراهم می کنند، نه شیعه هستند و نه سنی بلکه بخشی از بدنه جاسوسی دشمن هستند.

 

وی افزود: همه مسلمین باید متوجه باشند که دشمن اصلی آنها جبهه استکبار است و مراقب باشند تا در ایامی که تمام توان دشمن بر خشکاندن ریشه اسلام جمع شده است از انجام هر اقدامی که بر بدنه جبهه حق و دین اسلام آسیب وارد می کند، خودداری نمایند تا نقشه های دشمن نقش بر آب گردد.