مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه ناحيه سبزوار در جمع كاركنان اين ناحيه پيرامون حماسه عاشورايي ملت در نه دي ماه 88 گفت: حماسه 9 دي قيام جريان مردم سالار انقلابي عليه اشرافيت و جريان قدرت طلب ها بود.

به گزارش بصیر سبزوار، حجت الاسلام والمسلمین حسین علیپور گفت: حماسه ماندگار ۹ دی را باید زنده نگه داشت چرا که تاریخ قابل تکرار است و کسی که از تاریخ درس نگیرد ممکن است چندین بار از یک واقعه تاریخی آسیب ببیند.

 

وی افزود: اصحاب فتنه با اسم رمز تقلب، ۸ ماه آشوب و فتنه گری کردند و قانون را زیر پا گذاشتند و اردوکشی خیابانی کردند و اموال بیت المال و اموال خصوصی برخی مردم را از بین بردند و هنوز هم از مردم عذرخواهی نکردند.

 

علیپور ادامه داد: اگر حماسه عاشورایی ۹ دی نبود فتنه گران دست از تخریب اموال و آسیب زدن به جان و مال مردم بر نمی داشتند و لذا حقیقتا” این حماسه بساط فتنه گران را در سراسر کشور جمع کرد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سبزوار با اشاره به عملکرد ضعیف برخی خواص در فتنه ۸۸ گفت: قطعا” این فتنه یکی از مهمترین آزمون های بعد انقلاب برای خواص بود که متاسفانه برخی خواص بی بصیرت در این امتحان الهی شکست خوردند و کشور را تا لبه پرتگاه بردند و در زمین دشمن و برای دشمن بازی کردند.

 

وی در پایان گفت: مهمترین پیام حماسه ۹ دی این بود که تا زمانی که این ملت با بصیرت کامل و زمان شناس و درک موقعیت و با اطاعت از ولی امر مسلمین امور کشور را پیش ببرند هیچ قدرتی یارای مقابله با این ملت را نخواهد داشت و مردم مومن انقلابی در تمامی امتحان ها سر بلند و سر افراز خواهند بود.