رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر سبزوار خواستار ایجاد دبیرخانه دائمی نمایشگاه توانمندی های رسانه در سبزوار شد.

 

 

به گزارش بصیرسبزوار مهدی مقصودی درمراسم اختتامیه دومین نمایشگاه توانمندی های رسانه در سبزوار با بیان اینکه برگزاری دومین سال پیاپی این نمایشگاه تجربه خوبی برای اهالی رسانه در سبزوار است اظهارداشت: ایجاد دبیرخانه دائمی نمایشگاه توانمندی های رسانه در سبزوار میتواند نقش مهمی را در حرکت رو به جلو و پیشرفت رسانه های محلی در سبزوار داشته باشد.

 

وی با تاکید بر این نکته که ایجاد این دبیرخانه می تواند در شهرداری ،اداره فرهنگی و هنری و یا شورای شهر صورت پذیرد ،تصریح کرد: ایجاد تشکلی در جهت هم گرایی و هم افزایی اهالی رسانه نیز گامی مهم برای هرچه بهتر برگزار شدن اینگونه برنامه ها خواهد بود.

 

مقصودی با اشاره به موضوع برگزاری این نمایشگاه در سال های آتی خاطر نشان کرد: برگزاری نمایشگاه به صورت رقابتی در سال آینده مهم تریم گزینه خواهد بود.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر سبزوار با انتقاد از عدم حضور فرماندار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار در مراسم عنوان کرد: رسانه در امر توسعه جزء محوری ترین موضوعات محسوب شده و نمی توان از آن را نادیده گرفت.

 

وی ادامه داد: رسانه می تواند نقش بازتاب دهنده پیشرفت و توسعه و همچنین جهت دهنده برای مدیران شهری و افکار عمومی باشد.

 

مقصودی همچنین به برنامه برگزاری نمایشگاه کتاب و رسانه در سبزوار به صورت همزمان اشاره کرد و بیان داشت: به علت عدم آمادسازس سالن نمایشگاهی در سال جاری امیدواریم این مهم در سال آینده محقق شود.

 

انتهای پیام/