مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد سبزوار گفت: دانشجویان به عنوان قشر مطالبه گر باید ایجاد فضای فرهنگی مبتنی بر اسلام را دانشگاهها را از مسئولین مطالبه کنند.

مرتضی یزدانفر در گفتگو با بصیر سبزوار با بیان اینکه روز ۱۶ آذر نماد ایستادگی دانشجویان در برابر استکبار است اظهار داشت: دشمن نفوذ را به عنوان راهبردی برای خود در نظر گرفته است و دانشجویان باید بیدار بوده و در برابر این راهبرد مانند همیشه ایستادگی کنند.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه افرادی سهل اندیش و گاه بی تفاوت به آینده کشور و اسلام سعی در بزک کردن چهره دشمن در جریانات سیاسی برآمده اند تصریح کرد: قشر دانشجو به عنوان سر درمدار علم و آگاهی باید با هشیاری کامل این نقاب را از چهره استکبار بزداید تا دیگر افراد جامعه نیز با اهداف پلید دشمنان آشنا شوند.

 

یزدانفر با اشاره به مطالبه گری که با دانشجویی اجین است تاکید کرد: امروزه می توان با برگزاری اتاق های فکر داشجویان و مسئولین و همچنین برگزاری کرسی های آزاد اندیشی نقش مهمی در مطالبه فضای فرهنگی مبتنی بر اسلام و ارمان ها یانقلاب را داشت.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد سبزوار ادامه داد: امروز می بینیم که فتنه ها از چندین سو نظام جمهوری اسلامی را مورد هدف قرار داده اند و این دانشجویان هستند که باید با تمام قد در خدمت ولایت بوده و نگزارند کمترین گزندی به اسلام وارد آید.

 

 

وی حفظ وحدت و همدلی در سایه عمل به فرامین رهبری را مهم ترین عامل برای عبوراز پیچ های خطرناک دانست و عنوان کرد: تلاش در جهت کسب علم و تهذیب نفس برای دانشجویان می تواند آینده ای روشن را برای ما رقم بزند.

 

انتهای پیام/