مراسم تجلیل لاز بسیجیان نمونه شبکه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در مراسم تلیل از بسیجیان نمونه دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با بیان اینکه امروزه بسیج مظهر قدرت و وحدت ملی است اظهارداشت: دفاع از ارزش ها و یاری رساندن به جامعه مهم ترین وظایف بسیج است.

 

علیرضا مسلم با بیان اینکه امروز می بینیم روحیه بسیجی در کشورهای اطراف ما نیز نفوذ کرده است ادامه داد: خوشبختانه کشورهایی نظیر سوریه ،عراق و یمن با الهام گرفتن از این تفکر و روحیه در برابر استکبار ایستاده اند.

 

وی با اشاره به خدمات شایان بسیجیان در محرومیت زدایی از مناطق کم تر برخوردار تصریح کرد: بسیج تنها مختص به دوران دفاع مقدس نبوده و امروزه شاهد این هستیم که در تمام عرصه هایی که نیاز به حضور بسیجیان است بدون هیچ چشم داشتی خدمات مور نظر را ارائه می کنند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به فعالیت بیش از ۵پایگاه و کانون بسیج در مجموعه علوم پزشکی سبزوار اشاره کرد و خاطر نشان کرد: عضویت بیش از ۵۸درصدی کارکنان در این پایگاه ها نشان از روحیه خدمتی است که در بسیج بروز کرده است.

 

مسلم برگزاری اردوهای سفیران سلامت ،اردوهای جهادی و گسترش فرهنگ سلامت را از جمله اقدامات موثر بسیجیان در این دانشگاه دانست و افزود: بسیجیان باید در هر عرصه نقش اگویی خود را به جامعه اثبات کنند.

 

انتهای پیام/