همایش ائمه جماعات،هیئت امنا و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج در سبزوار برگزار شد.

 

 

به گزارش بصیر سبزوار،فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سبزوار در این هماش با بیان اینکه تعامل سازنده هیئت امنا و فرماندهان بسیج سبب خواهد شد تا پیشرفت برنامه ها سرعت بیشتری بگیرد اظهار داشت: برای تعالی ارزش های اسلامی بابد به صورت یکپارچه و هماهنگ حرکت کرده و هرگونه ناهماهنگی پذیرفتنی نخواهد بود.

 

امین الله مظلوم در ادامه با بیان اینکه همد دلی و هماهنگی عامل موفقیت ها خواهد بود تصریح کرد: در هرکجا که اختلاف سلیقه ها حاکم شده است نه مسجد آن رونق را که باید داشته و نه بسیج توانسته حرکت خود را به درستی انجام دهد.

 

وی برنامه دشمن را امروز ایجاد اختلاف و تغیر سبک زندگی ها برای پیشبرد اهداف خود دانست و تصریح کرد: هرگاه ظواهر زندگی آمریکایی در کشور زیاد شود ارزش ها از بین خواهد رفت و این در پی مصرف زدگی ایجاد خواهد شد.

 

مظلوم اصرار آمریکا بر ایجاد فروشگاههای مک دونالد در ایران را نیز نقشه ای برای جایگزین کردن فرهنگ آمریکایی و مصرف زدگی عنوان کرد و خاطر نشان کرد: از بین بردن ساده زیستی در کشور خود سبب می شود تا رفته رفته به کشوری تبدیل شویم که بدون تامین نیاز ها یمان از غرب قادر به ادامه حیات نباشیم.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت سبزوار ادامه داد: سال ها است که فریاد میزنیم راه پیشرفت اتکا به توان داخلی است و هرکجا به این شعار عمل کرده ایم به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کردیم.

 

وی دست یابی به موشک های پیشرفته توسط دانشمندان داخلی و توان درونی کشور را نشانی از پیشرفت های متکی به داخل دانست و تاکید کرد: در صنعت خودرو با تکرار وابستگی خود همیشه زیر بار تحریم ها بوده و نتوانسته ایم خودرویی در حد نام ایران تولید کنیم.

 

مظلوم همچنین با اشاره به نزدیک بودن انتخابات مجلس توصیه کرد: وعده های دنیوی نباید سبب شود تا کسانی به مجلس راه پیدا کنند کنند که با ولایت زاویه داشته باشند .

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت یا بیان اینکه بی توجهی به آینده کشور در انتخابات سبب خواهد شد تا آینده کشور مورد لطمه قرار گیرد ابراز کرد: بی تفوتی بع آینده کشور بی تفاوتی نسبت به اسلام و خواهد بود .

 

انتهای پیام/